• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEJizerské hory
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    nevi nekdo o nejake silnici s kvalitnim asfaltem s malym provozem (nejlepe cyklostezka) v okoli Josefova Dolu? na freebording...
    SOEL
    SOEL --- ---
    Nevíte jak vypadaj ledy ve štolpichu jestli tam ještě něco je a jestli se to ještě dá vokopat???
    WYMA
    WYMA --- ---
    SOEL: pavučina gut !
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    SOEL: noo ja uricte)
    kdy nekam vyrazime co?)
    SOEL
    SOEL --- ---
    OMIKK: Pyča to sis hral s photoshopem ne
    SOEL
    SOEL --- ---
    Musim se pochlubit co jsem vyfotil dneska v Jizerkach.

    strom

    strom

    OMIKK
    OMIKK --- ---
    nekde za hornim maxovem...
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    OMIKK: krásný...kde to je?
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    podzim dava.)


    P1010957.bmp (1440054 B)
    HANELA
    HANELA --- ---
    WERKA: taky by mě to zajímalo :-)
    WERKA
    WERKA --- ---
    EDASX: Pittbula jsme nepotkali :-) a u té stavby jsme se marně dohadovali, co to asi mělo být...
    EDASX
    EDASX --- ---
    WERKA: sel jsem uplne stejne a byl jsem v podstate i na hrazi. jediny co je tam nebezpecny je ten potulujici se pitbul od toho baraku vedle. =) a pak je tam este ta epicka mnohapatrova nedostavena stavba =)
    WERKA
    WERKA --- ---
    FUMO: Koukni ještě do pošty ;-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    WERKA: super, díky za tip ;-)
    WERKA
    WERKA --- ---
    FUMO: Byli jsme až úplně u ní - na zvýšeném břehu, až k vodě jsme nelezli. Až budu mít čas stáhnu fotky na Rajče a pošlu odkaz. Šli jsme ze Štěchovic kolem Vltavy do Třebenice a odtud zpátky do Štěchovic právě kolem té horní nadrže - je to celkem příjemný výlet, cca 15 km.
    FUMO
    FUMO --- ---
    WERKA: no na kopec se smí, ale ne uplně k té nádrži, nebo jo? to bych se divil, kdyby tam nebyl ochranný plot. Poita je ale ta, že si toho nevšimneš, protože tam od nikud krom letadla není vidět...

    p.s. jestli se dá dostat až tam, tak vím, kam si dělám výlet ;-) díky za tip
    WERKA
    WERKA --- ---
    FUMO: U Štěchovic se nahoru na kopec smí :-). Byli jsme tam asi před měsícem a půl. Až nahážu fotky na Rajče, tak sem můžu fotku horní nádrže hodit (ikdyž teda s Jizerkama to moc souviset nebude ;-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    ZUZKAOU: Ono ještě by se to dalo nějak přežím, pokud by to citlivě zasazené do krajiny tak, aby si toho člověk prostě nevyšimnul, jednu takovou jsem viděl v Rakousku, jedna taková je u Stěchovic. Prostě široko daleko nejvyšší kopec a jediněj problém jsou pak ty trubky co vedou dolu a fakt, že se nahoru na kopec nesmí. Ale tady by to asi bylo jinak... se bojím.
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    ROTIK: ježiši kriste:(snad se to neuskuteční...to by mě trefilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam