• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEJizerské hory
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    diky moc
    WYMA
    WYMA --- ---
    DREAMCASTER: přístupná není. ale před tou chajdou se dá lehnout na krytou terasu.
    DREAMCASTER
    DREAMCASTER --- ---
    Pardon netusite jestli je na Jizere pristupna naka utulna??
    Diky
    WYMA
    WYMA --- ---
    EDASX: nvm, asi aby to nezarůstalo. nebo průjezd pro rolbu.
    EDASX
    EDASX --- ---
    WYMA: zrovna včera jsem to zaregistroval na dolině.

    z jiného soudku: ma nekdo nějaké smysluplné vysvětlení k prokaceni krajů vsech možných cest po celých JH?
    EDASX
    EDASX --- ---
    definitivní konec krásného místa
    WYMA
    WYMA --- ---
    Liják nebo vichr nevadí. U Protržené přehrady vyrostl úkryt pro turisty - iDNES.cz
    http://liberec.idnes.cz/...-vylet-chata-phk-/liberec-zpravy.aspx?c=A150624_115919_liberec-zpravy_ddt
    WYMA
    WYMA --- ---
    Hithit - Podivín, který okrášlil svět aneb Vzpomínání na G. Ginzela
    https://www.hithit.com/cs/project/1432/podivin-ktery-okraslil-svet-aneb-vzpominani-na-g-ginzela
    FUMO
    FUMO --- ---
    WEN: právě, právě, tohle mi fakt dělá radost... ;-)
    WEN
    WEN --- ---
    jojo člověče.. poslední roky to byla hrůza všech hrůz.. člověk se nesměl ani přiblížit
    FUMO
    FUMO --- ---
    WEN: To mi fakt udělalo takovou radost. Tam je to tak krásný místo a bylo to tam léta totálně tragický a hele, tohle zní jako prima změna. Pražáci :D
    FUMO
    FUMO --- ---
    WEN: To mi zcela vyhovuje, takže už plánuju běžkařskej výlet... sobota ráno do Maxova před kostel a okruh, které bude končit na Bramberku kolem 3 odpolko na grog...! :D Paráda!
    WEN
    WEN --- ---
    v zimě jen víkendy
    FUMO
    FUMO --- ---
    WEN: Pěkně. Nevíš, jestli budou i v zimě? Na běžky bych se tam mohl stihnout mihnout.
    WEN
    WEN --- ---
    jojo čoveče.. bylo to v dražbě a pražák to rozjíždí :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    WEN: Nekecej, super, to bych se nikdy nenadál... však ten majitel byl nějakej divnej ne a nechtěl tam vůbec pouštět lidi... to má někdo novej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam