• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEPC hry (PC/PSX/XBOX/Wii/...) a ostatní SW - diskuze o prodeji, nákupu apod.

    POZOR! Toto není bazar. Nově inzerujte zde:

    [ tržiště / počítače / software ]

    [ tržiště / hry / počítačové hry ]

    Diskuze, kde Vám poradí ohledně ceny a toho ce je fér a co ne:
    [ BAZAR u NYXe - diskuse o cenach, nabizenych produktech a o tom co se smi a nesmi ]

    Pokud máte nějké návrhy, či nápady ke klubu, tak je prosím směřujte ke mně do pošty.

    rozbalit záhlaví
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MVEK
    MVEK --- ---
    Myslím, že je pořád platný, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele, klíč k Train Smulator Classics na Steamu:
    ET0K2-9EYWZ-Z4EL4

    Když si ho někdo vezmete, dejte vědět, soukromě nebo tady, já to pak klidně smažu. A případnou symbolickou pozornost uvítám, ale nebudu zapírat, že to bylo v nějakém humblu za doslova pár euro a kupoval jsem to kvůli všem lokomotivám navíc, ne kvůli té hře, tu už mám.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ach jo, a jako proč tam ty dva a půl týdne, kdy se nejpravděpodobněji k něčemu dostanu, chybí?

    Steam Year In Review 2023 includes all of your play time between the first second of January 1 and the last second of December 14 (GMT).
    MVEK
    MVEK --- ---
    Nevytvářel tu někdo "guide" na nějakou hru na Steamu? Už rok mi visí neschválená jednoduchá k jedné drobné hře. A nevidím žádnou možnost, jak to posunout dál jako autor. Tak jestli někdo s tím taky neválčil.
    SKID
    SKID --- ---
    Ahoj. Mám tu na prodej Far Cry 6 limitku, s hrnkem (samozřejmě originálně zabalený a nepoužitý) a samolepkami. Na Xbox. Pokud máte někdo zájem, dejte vědět do pošty, díky.
    YOT
    YOT --- ---
    Prosimvas, je tu někdo kdo má farming simulator22 platinum? Nevím kde se zeptat kdyztak sz. Dík.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    TRAGED: dikes, dooma uz jsem vybral, pak jeste par dalsich, ani je vsechny nevyuziju ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DZANDIS: Tezko se radi, kdyz nezname dynamiku videa, ale DooM E1M1 je evergreen co nikdy nezklame a vsichni ho znaji :-)
    Z novych veci si IMHO najdi Destiny OST a z nej tracky:

    The First Challenge
    Prohlížeč je zastaralý, upgradujte ho prosím.
    https://music.youtube.com/watch?v=JzHm1--IpU0&feature=share

    The Last Array
    Prohlížeč je zastaralý, upgradujte ho prosím.
    https://music.youtube.com/watch?v=H_5hCrjnfvk&feature=share

    End of the line
    Prohlížeč je zastaralý, upgradujte ho prosím.
    https://music.youtube.com/watch?v=895QOGBR1vA&feature=share

    nebo si ho nejlepe poslechni celej a najdi si tam track odpovidajici prace dynamice. Je to obecne jeden z nejlepsich OST v FPS za poslednich 6 let.

    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Cus borci. Striham video z paintballu a chci na pozadi nejakou muziku. Premyslel jsem intro z nejakych strilecek, ja skoncil u Wolfenstein Enemy Territory..;-)
    Doporucite pls neco? Jde vlastne jen o par desitek sekund..
    Snad tu nejsem moc off topic
    Diky peet
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    hej tak jsem našel parádní věc, co teď s mladým (budou mu 4) hrajeme. Teda hraju já, on kouká.

    Figment - Recenze hry na Hrej.cz
    http://www.hrej.cz/recenze/figment-5841/

    kreslená grafika - check
    pěkná hudba - check
    zajímavý svět - check
    celkový umělecký dojem - yes
    jednoduché logické hádanky - check
    trochu té akce - check
    trochu toho humoru - check

    Jen ti padouši jsou trochu strašidelnější, než by mohli být.

    Říkám si, že by bylo dobrý přejít na nějakou tu Zeldu časem..
    MVEK
    MVEK --- ---
    Všiml jsem si u tabletu jakožto vstupního zařízení k počítači, že je "navržený pro hráče". Doposud mě nenapadlo kreslicí tablet brát jako herní ovladač. Používá to někdo tak? Na jaký druh her? Napadají mě různé teoretické možnosti, ale radši bych slyšel praktickou zkušenost.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    MARTIK: co zkusit tohle?

    Windbound - Launch Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=X8XrU1xtrbc
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    MARTIK: skoda ze vsetky hezke adventury co si vymenoval su nadpriemerne tazke. Skus Silence 2 pokracovanie whispered worldu, s este krajsou grafikou a znizenou obtiaznostou
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    BIMBAS: gorogoa je naprosto skvělá. Velice originální hra. Obtížnost je tam v nutnosti myšlení trochu přepnout, než že by ty hádanky byly tak složité
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    díky za tipy. Nejvíc zaujal ten Old Man's Journey. Zbytek je na hraně hororu (v očích dítěte). Neverhood je taky skvělý tip, ale na to nemám zas náladu já. Přišlo mi to před lety strašně těžké ty puzzly.
    Ještě jsem si teď vzpomněl na nějaké "hezké" adventury: Lost Eden, novější The whispered world, nebo Legend of Kyrandia nebo ta šílená Dračí historie.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MARTIK: Limbo, Hue, Nihilumbra. Pak Alto's adventure a odyssey ale to už je asi trochu mimo.
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    MARTIK: Unravel Two (to je coop pro dva teda). Unravel jsem zatím nehrál, ale asi to bude taky dobrý.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: Neverhood :) některé z těch písniček z toho mám furt v playlistu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam