• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROPATKOdrtek.cz, crew, sound system, electronic music server, párty, pokec, letáky
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    CMON"

    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    IXTREMIST: njn malej batoh a moc desek, co takhle nejakou tancovacku doma vymyslet:)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KROPATKO: to prave ne, pulku dycky nechavam doma, pač už do toho UDG nejde narvat
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    IXTREMIST: ty si stejnak vezmes vzdycky vsechny:)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    No, ten lineup OMG - přište mi dejte vedet driv, nebudu s sebou tahat celej bagl s deskama a vezmu si jich jen 10.
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    EXPENDABLE: :)))asi 8 desek myslim sem si dal ja:) v 11 v nedeli
    EXPENDABLE
    EXPENDABLE --- ---
    zahral si tam vubec nekdo??
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    EXPENDABLE: stezoval si na lineup ze si vubec nazahral, ale to my vsichni:(
    EXPENDABLE
    EXPENDABLE --- ---
    co mel za hlaseni rozhlas??
    MANSIK
    MANSIK --- ---
    Hle kroupis jel bych zalezi kdy pojedete asi takhle chci jet ale mam na ten den domluvenyho zubare takze checknu a uvidim!
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    IXTREMIST: prace jinak bych urco jel:(
    ses spletl s tim plusem ne figura spis minus, stejnak tam znich zahral jen apinos, jinak nikdko jinej. Cigara si mas brat sebebou ne ty si nikdy nejezdil na party?:))

    Skupin bylo akorad dost, jen se posral zvukarskej pult a kuli tomu to nabralo 3 hodiny spozdo, a hadej kdo dovez ten pult.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    body plus - growshopaci ve stanku, blondynka co se mnou travila sobotni zmatene rano, daffy, system, figura a celkove pohodicka koupáčo

    body mínus - biftek defekt, cigára, teplý nápoje, a zbytečně moc "skupin" kvuli kterejm sme si poradne nezahrali :))
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ja + moje pritulka + Daffy jedem 18tyho na halu, přidate se nekdo? 2 stage, sekec mazec, žadnej biftek a rovnej kšilt...
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    ja hodne v pohode, ja sem spokojenej , az na figura s.s., a na kecy rozhlase
    MANSIK
    MANSIK --- ---
    Jak hodnotíte radoby free festival? Máš názor buchni ho sem! :-D
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    Hej astral 4 super, masiv zvuk, nebyla sice stena a malo lidi o to bylo levnejsi vlezny, nejaky fotky sem hodim
    KROPATKO
    KROPATKO --- ---
    IXTREMIST: jj uz to vim, mega skoda:(
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    stena nebude, entr ma neschopenku a nemuže se hnout z baraku.. takže bude waranuv apec + psytech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam