• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    Cynismus, Ironie a srakasmus.

    Setkavame se s nim dnes a denne temer v kazdem klubu ci v beznem zivote kolem nas. Nekdy nas dokaze uplne odrovant, jindy kralovsky pobavit.
    Rad bych dal prostor pro diskuzi nad timto fenomenem, misto kde si lide budou moci bystrit ostrovtip, vymenovat radovtipne prupovidky a pripadne rozebirat kde se to v nas vlastne bere. Tedy aspon v nekterych z nas. V tech lepsich :)

    Pokud jste narazili na nejakou obvzlast vtipnou hlasku at uz ve filmu (nemusi to byt nutne pouze Dr. House) nebo ve svem okoli, podelte se.

    Takovou hlasku uvedte prosim slovem HLASKA, at si sarkasmuchtivy clovek muze vyfiltrovat trochu toho humoru.

    Ti co maji naladu na vulgarity, at to zkusi tady : [ Sprosta slova-vulgarni vyrazy. Jste na neco nebo nekoho nastvani? VYKRICTE SE. ]

    V tomto klubu preferuji inteligenci pred hrubou silou ;)
    rozbalit záhlaví
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Jiste. Mrtvi prd vi. Krom toho ze lepsi je byt zivy nez mrtvy.

    Sebevrazda je resenim pro slabochy, normalni clovek radsi trpi.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: nějak ti úplně nerozumim a nechápu o čem mluvíš, mohl bys mi to názorně předvést o co jde?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Vis, nevyhoda smrti je ze po ni jsi .. tak nejak ... mrtvy. Zivot je i pres svoji obcasnou nepohodlnost vyrazne dynamictejsi.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    KURVADRAT: neni výhodnější spáchat sebevraždu? Zabere to míň práce, ušetří to starosti budoucí, ulehčíš doktorům no samá pozitiva a perspektiva do budoucna...
    KURVADRAT
    KURVADRAT --- ---
    Je mi lito, že se takto vměšuji a nenavazuji na vaši diskusi, ale dovolil bych si tedy jednu slabší "radovtipnou prupovidku", tedy HLASKA(u), z poslední doby:

    Měl bych si odnést zdravotní kartu k novému doktorovi a tak jsem se ptal matky, kde mam nějakého doktora najít, že ten místní má plno a další pacienty už nebere a matka na to "Jak, že má plno? Tuhle jsem byla v krámě a viselo tam jedno parte vedle druhýho."
    Asi to u něj zkusim...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: To mi pripomina jednu HLASKA(u) z filmu (nazev si nevybavim.

    Zly vrahoun je v mistnosti s malou holcickou

    holcicka : A to jste byl vzdycky tak zly, i kdyz jste byl maly ?
    Zloun : Tak maly jsem nikdy nebyl.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: už ti někdo řekl, že nemáš strašit malé děti?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Samozdrejme ze te neco krasnejsi muze potkat. Treba ja.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: ou, nic krásnějšího mě ani nemůže potkat...

    BOOK, ste správná banda ignorantů... a to mě baví
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N0NECZ: Spravne, na sproste slova je tu specialni klub.

    Urazky boha posilej klidne me do posty, my uz to s nim pak nejak proberem. Ale daval bych si pozor, rikal ze prej s tim odpustenim to neni tak zhavy jak se mezi lidmi traduje. Ikdyz, mozna ze to zhavy je, zalezi jak moc by se ti lidilo uhoret pri dopravni nehode treba :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: rozhodopádně a každojistě, škoda jen, že žijí déle a tak mají nárok na poslední slovo...
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: víš co na něj? Já na něj .... :c))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Myslim ze se role zeny precenuje. Po vynalezu automaticke pracky a mycky na nadobi postaveni zen ve spolecnosti silne upada.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Pdobné příspěvky posílej OTAVOVi do pošty. Bude rád.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: správný důvod stvoření ženy byl, aby bylo co řešit po internetu a hádat se která polovina lidstva je kvalitnější a potřebnější. Seru ti na boha, seru na všechny ženský a seru každý ráno a večer. Jen ten kdo má pravidelnou stolici může říct že je kvalitní homo sapiens.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: .... a tak v dobré náladě stvořila ženu a smích jí přešel.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: HLÁŠKA: když bůh stvořila muže, jistě jenom žertovala.
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Promiň, jsem jeden z těch povrchních chlápků, kteří si nezačínají milostné pletky s ničím, čemu roste knírek.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    N0NECZ: a to ještě nevíš, že mam prsa a pěkný nohy...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    KRMELEC: Ano, popsal jsi se naprosto trefně.
    "Dokud tě ode mě smrt nerozdělí, chuj se mnou"
    OMN
    OMN --- ---
    OTAVA: to je nula, ale vypada jako O...jejich chyba
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam