• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    Cynismus, Ironie a srakasmus.

    Setkavame se s nim dnes a denne temer v kazdem klubu ci v beznem zivote kolem nas. Nekdy nas dokaze uplne odrovant, jindy kralovsky pobavit.
    Rad bych dal prostor pro diskuzi nad timto fenomenem, misto kde si lide budou moci bystrit ostrovtip, vymenovat radovtipne prupovidky a pripadne rozebirat kde se to v nas vlastne bere. Tedy aspon v nekterych z nas. V tech lepsich :)

    Pokud jste narazili na nejakou obvzlast vtipnou hlasku at uz ve filmu (nemusi to byt nutne pouze Dr. House) nebo ve svem okoli, podelte se.

    Takovou hlasku uvedte prosim slovem HLASKA, at si sarkasmuchtivy clovek muze vyfiltrovat trochu toho humoru.

    Ti co maji naladu na vulgarity, at to zkusi tady : [ Sprosta slova-vulgarni vyrazy. Jste na neco nebo nekoho nastvani? VYKRICTE SE. ]

    V tomto klubu preferuji inteligenci pred hrubou silou ;)
    rozbalit záhlaví
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Vstaval jsi dnes levou nohou, vid ? svet neni cernobily.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Dnes doporučuji černý čaj, popřípadě černou kávu, černou milenku, černé myšlenky, černé sluneční brýle a bílou slepeckou hůl. Vycházejte skupinově pro případ černé kočky přes černou budoucnost
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA:
    Zítra bude zamračeno, sem tam i tma
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    aaa, vcera to byly pocitacove periferie, dnes jedem v gastronomi.

    No, jeste stesti ze lidstvo nam uz dostatecne pokrocilo a temata hned tak nedojdou vy salati !
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: Otava Otava, to bude z jídla otrava velká jak Ostrava, oprava, nic nedostaneš, leda čočku s držkovou
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: nekrm
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: cyniku bez nicku!
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: jo, to je zeživota :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Hele nechame toho periferniho silenstvi a radsi nahod neco vtipnyho.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: válet se pod klávesnicí znamená smát se dole pod stolem pod klávesnicí a myší
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: Takze tu klavesnici drzela sestra ? Zacinam se v tom privalu smichu trochu ztracet.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: Dobře, řeknu to tak, aby to pochopila i moje mladší sestra ženského pohlaví. Smál jsem se. :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: Docela by me zajimalo jak to vypadalo kdyz jsi se valel pod tou klavesnici - bylo to na stole nebo na zemi ?
    A jak jsi nad sebou tu klavesnici drzel, neprekazela ti pri tom valeni ? :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: mno, asi to bude individuální, já se smíchy válel pod klávesnicí, jak sem ti to nandal s těma vojáčkama. ale chápu, že to může být a asi bude jednostrané, ale dle mého sem celá debata patřila :) nebo apoň ten kousek s těma vojáčkama..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: On toppic je debata o jizlivych formach humoru, pripadne ukazky a vyjadrovani se timto stylem.

    Debata o sexu s vojakama, skeru a podobnych tematech bez vyse uvedeneho je off toppic. Mozna ze tam nejaky sarkasmus je, ale je tak umne skryty ze mi uplne unikl.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: tak to už se asi nevrátím, protože nevim, co je vic ontopic :(
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: Radsi si dej Cerveho trpaslika, Zmiji a pak se vrat, az nebudes off topic.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: já si dám radši toho jointa, klidně i to tvoje seno bych snes :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: Ja ne. Tobe ovsem nikdo nebrani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam