• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    OMN
    OMN --- ---
    mi prijde ze vetsina lidi v tomhle klubu poradne nevi co slova v nazvu klubu znamenaji...
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    OMN: Souhlasim
    OMN
    OMN --- ---
    coze anketa...tak to tam chybi "Scrubs" zastoupen postavou dr. Coxe
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    jo anketu jo, u mě vedou black books:o)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ososbne jsem k Halo Halo a MASHi trosku skepticky, je to na me uz trosku moc kabaretni zabava.

    Ale jak bylo receno, kazdemu co jeho jest, buh vi jake meli detstvi ti co se jim to libi, treba byli v sedmi letech znasilneni jeptiskou :)

    Nicmene zda se ze je nejvyssi cas usporadat anketu natema - jaky serial pro mne osobne predstavuje ztelesneni sarkasmu a ironie ?

    BTW, taky by jsme mohli prihodit casem nejake filmy, serialy jsou OK, ale zivot nazizi mnohem vice ! :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    N0NECZ: To víš, každému co jeho jest.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    hlasuju pro "M*A*S*H"
    PENER
    PENER --- ---
    N0NECZ: souhlasim

    jeste mi zde chybi slavny Renné Artois...
    http://www.csfd.cz/film/109401-halo-halo-allo-allo/?text=58590
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    RAB1T: Možná proto je mi tak sympatický. Nejsem ještě ve stádiu zdrogovaného staříka.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Navic ke konci uz zacali silne prehanet, tak od pulky serialu se jim nedalo verit ani dobry den, samy klise, hlasky postupne vybledaly.

    Oproti tomu je Jiste Pane ministre vyrazne vkusnejsi, nastenka doplnena.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    GREATDRAKE: Ale jistě pane premiére Na nástěnku sním.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GREATDRAKE: tenhle seriál mi bohužel zatím ušel
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    N0NECZ: Hm to bych ani nřek Hawkeye Pierce je maniodepresivní ale House je prostě zdrogovanej zatrpklej stařík.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: ja na to koukam jen jednou za rok, abych se tim neprehltitl, jako cervenym trpaslikem a moh se znovu kazdy rok z plnych plic smat. takze hlasky zafixovane nemam a sem rad.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    LOJZEE: Nikolivěk mladý padawane - symbolem pro sarkasmus jest sir Humprey Appleby ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Tak nahod nejakou hlasku
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: no přeci rowan atkinson alias black adder
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N0NECZ: Netvrdim ye je modlou, to urcite ne, ale ma takovej sympatickej kukuc. A kdo nebo co je pro tebe synonzmem prop slovo Sarkasmus ?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    N0NECZ: taky mě ten seriál nebaví
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    I když teď znesvětím modlu tohoto klubu, tak musím říct, že mě seriál Dr.House po pár dílech přestal bavit a poslední dobou mě spíše dost irituje.
    1)Zdá se mi dost přehnaný.
    2)Neni pro mě nic víc, než okopírovaná a doumělkovaná postava Hawkeyeho Pierce ze seriálu MASH.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam