• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MERTLAS: No v důchodu si budem vokopávat záhonky leda vod spodu.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    RAB1T: bohuzel... mno ja se treba do duchodu tesim... rejt se v hline, okopavat zahonky,... ;)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MERTLAS: Tak to se máme v důchodu na co těšit. Ten seriál náhodou nemáš v nějaký použitelný podobě co?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    OTAVA: mno vis... ja studuju, abych mohl posleze zivit jine ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MERTLAS: To se tak nekdo ma, kdyz ho zivim ja za svy dane :)))

    [ GARFIELD @ MONITORY - nakupujete ? zkusenosti dobre spatne,RADY,DOPORUCENI podelte se zeptejte se || Budoucnost má být širokoúhlá ]

    Popis problemu a nick uzivatele myslim naplnuji dostatecne pojem Ironie :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    prvni varianta :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MERTLAS: Jestli je to o pul druhy dopoledne tak jako kazdej normalni clovek pracuju. Jestli je to o pul druhy v noci, tak jako kazdej normalni clovek lezim oblecenj an posteli v objeti alkoholickeho komatu.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele koukate nekdo na "dva a pul chlapa"? davaj to kazdej den od cca pul druhy na nove... a je to naprosto prospikovany ironii :D
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: Mam doma celou první serii v mizerný kvalitě(cca 120MB jeden díl) a titulkama si nejsem jistej bud mam anglicky a nebo česky, upřesním jestli dorazím domů.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: jo, to jsem videl a moc se mi to libilo. Nedaly by se nekde sehant vsechny dily v ENG + CZ titulky ? ja bych to apro vsechny nahodil na mistni rybnicek (torrrent tracker)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: Dead like Me jde ted v bedně(Mrtví jako já CT2), ale dabing tomu docela ublížil, osobně jsem to viděl v originále a vřele doporučuji.
    KRMELEC: Už sem to tam dal když sem tam hazel to svoje.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nastenka je volne editovatelna, takze vzhuru do toho !
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    k těm seriálům také "Monkey Dust" prosím... kdyby ne celý tak minimálně znělka...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: A co ja s tim, to ti mam nosit snidani do postelke nbo co ?

    Ty filmy neznam, klidne je pridej. Az se na ne podivam, pripadne je na nastence zcenzuruji.

    Nemusi tady byt denne 100+ prispevku, staci kdyz tech par bude vtipnych. Samozdrejme s prihlednutim k prumernemu IQ a smyslu pro humor prispevatelu.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: A já dneska nesnídal tak mě NES..
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Nějak nám to tu umírá. dávám k veřejné debatě další da kousky na nástěnku.

    Lord of War - když kvůli ničemu jinému, tak kvůli monotogu na začátku. Ten mi přijde cinický až dost.

    Dead like me - z daného tématu by se asi dalo vytřískat víc, ale i tak je tam spousta hezkých míst.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    MERTLAS: s chichininem
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    OTAVA: a pridal sis do toho aspon kapku otaveneho ironu? :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Dnes rano jsem snidal ironickou kasi. To vite, mam malo zeleza.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: Uvědomuješ si jakou příležitost jsi právě zahodil. Taková nabídka nepřijde některejm lidem celej život.
    Jinač HOWGH a domluvil sem. Pravě mi padla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam