• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: mrtvi prd vi. Nechces radeji udelat neco pro lidstvo ? http://technet.idnes.cz/farma-na-mrtvoly-podivejte-se-co-dokazi-brouci-a-slunce-s-lidskym-telem-1mp-/tec_technika.asp?c=A080610_170447_tec_technika_fur

    Sice si budes muset zaplatit cestovni nakladym, ale budou te i po smrti obdivovat stovky velmi inteligentnich a perspektivnich mladych muzu !
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC: Stačí říct on ti někdo určitě rád pomůže.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: neruš mě - už druhý den si v práci maluju parte, aby to nějakej designer nezkurvil... Až to domaluju, vykopu si díru. Musim všechno stihnout do neděle. A ne že mi tam jako v tom přísloví někdo spadne. Nehodlám se s někým sardinkovat, až zatahám za provázek. Rozhodla jsem se pro udušení v hlíně. Do neděle musím zvládnout mechanismus, který na mě shodí hroudu zeminy, posype ji travním semenem a zalije. Hnojení obstarám při udušení.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Super je ze na pohrby je jenom 9% DPH, to jeden hned usetri. Takze kdyz umru, poslui se emailem (asi staci jenom obrazky) a oni zaridi zbytek, skvele !

    Lakovana klavesnice ? Ach ta zenska marnivost :)



    BTW, Prej na nove zase budou davat House (repete + nejaky novy dily). Vim ze ne vsichni jsou z nej nadseni, ale co kdyby nekomu bylo lito ze propasnul prvni dil (jako ja). ted mate moznost si to uzit cele od zacatku.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: http://www.elpis.cz/pohr/index.php
    hele, tady jsou stále na telefonu a můžeme využít i služeb e-pohřbu....

    mám si se vší úctou lakovat boty nebo klávesnici?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: ale tohle je odkaz na cekarnu, ja chci primo do krematoria.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: prohlídka krematoria?? Dobrý nápad...

    tak to domluv - čísla máš tady: http://www.senat.cz/informace/kontakty.php?ke_dni=24.01.2007&O=6
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: exkurzi pouze v případě že i někoho ugrilujem. Jinak konečně mě dohnala moje skleróza a vzpomněl sem se na ty Mrtví jako já. Za funkčnost neručím tahal sem to asi před dvěma měsíci ale vypadá to stále aktivní.
    http://www.neoskull.com/showthread.php?t=2402
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N0NECZ: Tak a to je klasicka ukazka medialni mystifikace. Ve skutecnosti v Pelhrimove prave zadny krematorium nemaji a nikdy nemeli :)))

    BTW, byl jste se nekdo podivat v krematoriu ? Co kdybychom si domluvili nekde exkurzi ?
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    OTAVA: Samozřejmě že mají. Aby jsi si mohl prohlédnout do čeho jdeš.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: chci tim rist ze ten text mi prijde dobry a vtipny. Ale ne vrazedne vtipny a trosku vice morbidity by to taky sneslo. Takze nemuzes dostat velky bod jako ja, to jiste chapes.

    Na tve miste bych byl rad za stredni a nerejpal do totho zbytecne, nebo by se lehce mohlo stat ze se ze stredniho stane maly.

    BTW kontrolni otazka - a ta bude za maly bod (maly a stredni dohromady jsou uz velky !)

    Maji v Pelhrimove krematorium ?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: chceš říct že jsem zabodovala a nemůžeš najít správná slova, viď? :c)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: moc pekny, test vtipnej to je taky za bod.

    Ovsem ne velky bod, vidim porad prostor pro zlepseni. Rekne ze to bude stredni bod.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Tak ted te nestiham trosku sledovat.

    Vratme se zpet k bodum a pohrebnictvi - koneckonecu je to jeden z nejperspektivnejsich oboru vubec.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: oba víme, že češtinu z kalhot nevysypeš - oba - neni tam i / y - zapomeň na ženy a oba - bude z tebe ID OBAVA
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Uz jsem se bal ze jsem prilis dokonaly, ted mi spadl kamen ze srdce.

    Zavilí šakali zavile vyli a v dáli víly vily věnce.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    sakra, melo tam byt : shodly.
    Ach ta ma dyslexie, to dedicne prokleti naseho rodu !
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Zkus v tom najit dvojsmysl - taky to bude za bod :)

    KRMELEC --- --- 15:07:47 6.6.2008 --- 00:07 :: diskuze :: REGGAE MEETING meets REAL BEAT :: ! T.G.I.F. !
    OTAVA: je velký

    OTAVA --- --- 15:09:55 6.6.2008
    KRMELEC: Ano je velky, na tom se shodli zatim vsechny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam