• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    Cynismus, Ironie a srakasmus.

    Setkavame se s nim dnes a denne temer v kazdem klubu ci v beznem zivote kolem nas. Nekdy nas dokaze uplne odrovant, jindy kralovsky pobavit.
    Rad bych dal prostor pro diskuzi nad timto fenomenem, misto kde si lide budou moci bystrit ostrovtip, vymenovat radovtipne prupovidky a pripadne rozebirat kde se to v nas vlastne bere. Tedy aspon v nekterych z nas. V tech lepsich :)

    Pokud jste narazili na nejakou obvzlast vtipnou hlasku at uz ve filmu (nemusi to byt nutne pouze Dr. House) nebo ve svem okoli, podelte se.

    Takovou hlasku uvedte prosim slovem HLASKA, at si sarkasmuchtivy clovek muze vyfiltrovat trochu toho humoru.

    Ti co maji naladu na vulgarity, at to zkusi tady : [ Sprosta slova-vulgarni vyrazy. Jste na neco nebo nekoho nastvani? VYKRICTE SE. ]

    V tomto klubu preferuji inteligenci pred hrubou silou ;)
    rozbalit záhlaví
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC: Ano je to tak. Pouze se nejedná o jahody ale o okapy, a nechodí mi na něj kosáci, ale cikáni.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    RAB1T: tobě taky choděj kosáci na jahody a cédéčka nezabíraj?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OTAVA: Tak tu bych chtěl domu, aspň by mi tam nelezli jehovisti a jiný neřádstva.
    OTAVA
    OTAVA --- ---


    laska nezna hranic
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAB1T: Jake je to byt mrtvy ? Jako na dovolene s partou nemcu. :)
    Kdo nepotkaol na dovolene zajezd nemcu, nemuze pochopit.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC: to víš smrt člověku na vtipu nepřidá.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    s váma je sranda jak s mrtvolama

    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: seš hodžo hypnotizér - špatná reklama!
    LOJZEE: říkals když byla máma těhotná, nebo jsem se překoukla?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: To ja kdyz byl malej tak jsem letel jenom do Bulharska :(
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: Když jsme u toho kabelu. Když jsem byl hodně malej, tak sestra vytáhla takovej kabel z kazeťáku, nechala druhej konec v zásuvce a začala ho cucat. :) Než jsem ji stihl okřiknout, tak dostala ránu a letěla přes celej pokoj.. :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Blaznis ? Proc bych pracoval ? A chodit do rpace na osmou, to snad nemyslis vazne !

    Nemluve o tom ze u vas v teletniku to pkne smrdi a jeste bych si nandelal puchyre na rukou. Zadny takovy kocicko.

    Na pauzu od internetu staci jediny - vytahni si z pocitace takocej ten sitovej kabel vzadu a najednou budes mit straaaaasne casu.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: á pán je fešák a hypnotizér k tomu - objednám ti shůzku k šéfové, hmkey? Zítra 08:00 nástup - utáhneš i týden dva? Bych si dala pauzu od těch všech internetů a hlavně od internetu a inernetu v něm skovaném. Co kocourku?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    LOJZEE: ahá, takže reklamy zabraly dokonale, paráda. Mno chodí admin okolo, nedívej se na něho, kdo se na něj koukne, tomu klub vybouchne. Hmcarára prsty v lepidle.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC:Vazne by jsi si nedala rict ? Pridam i svoji fotku, jestli i to nezabere tak nevim, asi budes frigidni.

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KRMELEC: ty si ty banány taky loupeš?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA:
    LOJZEE:

    také Vás mám ráda
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KRMELEC: klidně i kdekoli jinde..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    hele tady neni zadna reklami plocha mladezi, ze vas zpraskam na jednu hromadu !

    Hromadny sex bude !

    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    LOJZEE: nerozdáš si to se mnou natvrdo a do konce sil v mém klubu až vznikne? [ nyx :: kluby :: zivotni styl ]
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OTAVA: nepomůže ti ani aimbot ani wallhack...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    LOJZEE: Pfff, levna reklama.
    Asi na tebe dnes vecer nebudu vubec hodny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam