• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTAVASarkasmus, Ironie a Cynismus - ukaž že na to máš !
    YAMAJKA
    YAMAJKA --- ---
    SHADOWPILGRIM: ty jova... první kec v 18:32 a druhej az v 36? ne, řekni, že ti tak dlouho netrvalo vymyslet tu radoby urážecí větu.. napsat to nemohlo bejt tak naročný.. i když joooo... vlastně si mačkal caps lock - to zabere kolikrat i dyl než 4 minuty...
    ale souhlas, o čem je vubec tahle diskuze? dejchej si do roury? pak ten okap? asi nechapu dobre vyznamy slov cynismus, sarkasmus a ironie...
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    YAMAJKA: coz se tobe bohuzel NEPOVEDLO.....zeee
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    YAMAJKA: no v nicem...jen sem cekal ze se nekdo hecne
    YAMAJKA
    YAMAJKA --- ---
    SHADOWPILGRIM: a včem lepší je ten tvuj okap než ty zbylý kecy tady.
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    no ja tu cekal sarkasmus a nasel sem tu zatim jen radoby drsny keci.....to i segry vokap je na tom lip.....:D
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: hm, přemejšlet bych o tom mohla....
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Posli si kolkovanou zadost. Pak ti poslu cislu uctu a casku kterou je treba zaplatiti do 15 minut. Az dorazi penize, budu o tom uvazovat.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    RAB1T: hele ty si počkej až naprší a uschne a dejchej si do roury, nebo přijdeš o barvu a zrezneš.

    OTAVA: a kdy mi ho teda změníš - přestaň se kroutit a stydět.... i ty joudo šikovnej .c)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Jedna trubka vedle druhý
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC:
    OTAVA:
    Koukám že už vám oběma solidně kape na karbid.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: nick zmenit nejde. ale mozna by nam mohl poradit nekdo s trosku vetsim IQ naz nams ty. Treba tahle pekna stena napravo. Steno, jde si zmenit nick ?

    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA --- --- 13:09:04 26.6.2008 --- 02:53 :: OKAPOVY KRAL

    hele změn si nick, jo?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: Myslim ze vhodne by bylo treba SPI S OKAPEM nebo MA ROURU V POSTELI
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    RAB1T: mno, sestře v útlém mládí spadnul mezi oči blatník a udělal jí tam krásnou jizvičku, která má dvě uplatnění - při pití piva z půllitru přesně ví kam zasadit sklenici a navíc nepotřebuje packy na brýlích...

    Jak s tím okapem mezi oči?
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC: co takle id TA_CO_JI_UDEŘIL_OKAP_MEZI_OČI
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: jo a popros ho taky, aby už odendal ten nápis z registrace něco o změně nicku nebo co, když to teda jde jak říkáš. Nemůžu se rozhodnout esli ID TA CO VEJDE DO OKAPOVÉHO NEBE nebo ID S OKAPEM A NIKDY JINAK mám prostě ráda indiánská jména.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    KRMELEC: jasne ze jo. Sice to NEJDE !!! ale kdyz mi zaplatis dostatecne vysoko castku, zkusim promluvit s NYXem :)

    Treba ma taky slabost pro okapy v posteli, kdo vi ?

    RAB1T: Ja bych si ji nechal. Koneckoncu ani zviratka v zoo nezabijime :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KRMELEC: Zabte už jí někdo ať se zbytečně netrápí.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    OTAVA: a nemohl bys mi tu změnu nicku nějak zařídit, když je to tady normální praxe? Teda jasně - heslo mi zůstane stejné, s tím počítám.

    Ó božský okape daruj nám vláhu, jinou vládu a pár uhelných skladů támhle u třešňového sadu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam