• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SENECAPacha*, Ibiza
    BLUETONY
    BLUETONY --- ---
    Ahoj, hledám někoho, kdo se chystá tuto sezonu pracovat na Ibizu.....co jsem zjistoval, jedina moznost, jak bydlet, jsou shareroom.... Přidá se někdo ?:) (praci budu hledat jako bartender)
    CHIGUITA
    CHIGUITA --- ---
    CISLO42: Hele to je klidně dost možný ,ale ráda bych si to vyslechla přímo od nich, myslíš ,že bys mi na ně mohl dát kontakt? letenku už máme koupenou a plány nezměníme ,jen zjistit konkrétní typy...
    CISLO42
    CISLO42 --- ---
    CHIGUITA: kámoška a kámošem tam odjeli, že tam budou pracovat a ve volném čase si užívat. Kámoš odtamtud zmizel po týdnu, kámoška vydržela o něco delší dobu. Bydleli ve sklepě, v malých místnostech co byly v nějakých podzemních chodbách, údajně snad dvě patra pod hotelem, bez oken, postele nad sebou. V pokojích a v koupelně běžně švábi jak ruka, zaměstnavatel se k nim prý choval jak k otrokům, a nejhorší bylo že byli na ostrově kam se dalo dostat lodí a ta stála tam i zpátky strašně moc peněz. Takže kdo tam jednou dojel, ten se snažil vydržet co nejdelší dobu, aby se mu zaplatila aspoň ta cesta, čehož ti zaměstnavatelé v případě cizinců brutálně zneužívali. Čili nic moc:)
    CHIGUITA
    CHIGUITA --- ---
    Ahoj,
    premejslely sme s kamoskou, ze bychom tam jely makat a uzivat.
    Myslite ,ze bychom mely sanci najit neco rozumnyho jen s anglictinou ( prej kolem baru vyzadujou i spanelstinu). Na natu pisou ze nejlepsi je shanet az na miste, ale chtela sem znat vas nazor ci nejaky rady na co dat pozor...,zda neco nevite ; ))
    diky
    SUCKER
    SUCKER --- ---
    rad bych si pustil tu ukazku ale nejde to mas nejakej alternativni odkaz
    WENDULLKA
    WENDULLKA --- ---
    BAF: Joke? :D
    BAF
    BAF --- ---
    dobrý den,
    rádi bychom si u Vás zahráli
    jsme 2djs
    hrajeme uk club music - funky, house, afro beats a uk garage
    ukázku naší produkce si můžete stáhnout na webu http://depositfiles.com/files/gzz1kc4o0

    děkujeme

    s pozdravem
    basil and fennel - BAF!
    http://www.myspace.com/bafspace
    SENECA
    SENECA --- ---
    WENDULLKA: Cheche tak to je dobrý mazec, když vidím Pacha Prague, tak to se musím fakt smát:0)))
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    Jo, peknej clanek to je.....a ta diskuze pod tim nema chybu! Hail to DJ STRANGER :DDD
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    Supr, to rad slysim.......kdyz jsem videl letak NEJVETSI HIP HOP PARTY V PRAZE a nad tim logo PACHA PRAGUE, krve by se ve me nedorezal.......
    WENDULLKA
    WENDULLKA --- ---
    TERAMORPH: Pacha Prague je podvod, vedeni franchiezingu Pachy se uz o tom dozvedelo a budou Pacha Prague zalovat. Vice na www.techno.cz - podivej se na ty obrazky (myslim, ze tam porovnavaji Pacha Prague a Madrid, a ten rozdil je fakt silenej). CR si urizla poradnou ostudu :(
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    Dotaz trosku mimo Ibizu, ale Pachy se to tyka...... je PACHA Prague fakt pravda? Uz jste tam nekdo byl?
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    No jo, tak barak je barak....ver mi, ze Ibiza ti neutece......ale celkove se da dovolena poridit za pekny penize......obecne jsme tam vlastne jednorazove utratili nejvic az v ty Pache....hotel to chce s plnou penzi at neutracis za nejaky odpoledni jidla v restauracich (protoze na plazi vytravi :D ), pujceni auta kdyz se rozdeli mezi 4 lidi je za hubicku a jinak tam draho neni......
    CODE
    CODE --- ---
    a kdy budu mit cas na na clubbing?
    prestavujeme barak, takze penize tecou .(
    ale Ibiza laka a vola ...
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    tak si najdi jeste par brigadek :o)
    CODE
    CODE --- ---
    ja bych tam prave chtel na vikendy litat po praci
    to by bylo konecne super
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    CODE: a imho ty ceny.....fakt nejsou pekny, to je pravda, ale ber to tak, ze tam nejezdis kazdej vejkend a preci jen, na dovoleny by se az zas tak setrit nemelo ne....to delas celej zbytek roku :o)
    TERAMORPH
    TERAMORPH --- ---
    Jooooo Roger.......to je neuveritelnej pan :o)
    SENECA
    SENECA --- ---
    CODE: No jooo, ceny byly fakt masakr, to je pravda, ale asi to k tomu prostě patří...:-) Jinak jsme tam zaskočili dvakrát během týdne na Ibize, poprvý na R. Sancheze, podruhý na Axwella, Guettu... tenkrát jsem ještě Rogera neuměla ocenit, takže jsem se více vyřádila v druhým kole na chlapících:-)
    CODE
    CODE --- ---
    SENECA: jojo, znam jedineho Cecha, ktery v Pacha se svolenim klubu fotil (s poradnym fotakem) a to vypraveni me moc laka (teda az na ty ceny) ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam