• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POHODAVOLEUrban Rave NomAds & MHD
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    MEGAKOCI: Tak proc ho porad pijeds vid?:)))
    MEGAKOCI
    MEGAKOCI --- ---
    to ta agresivní vodka a agresivní kaktus džus - nedela mi to dobre na zaludek :))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHRPA: nak sem ani nemel chut :D
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    :)))
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    na někoho vždycky musí vyjít služba,aby byl při smyslech a moh toho druhýho dotáhnout domu neasi:)
    ..sis včera vytáh kratší sirku viď?? :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHRPA: jj az na to ze mi nebylo dnes ani spatne pze sem nepil panaky :)
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    POHODAVOLE: takže klasika :D
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    patecni strahov pohoda, akorat se klarka nekolikrat zblila :D
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    no to me sere, ze jsem nejel, takova prdel se da zazit maximalne jednou za deset let
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    PSY8076: za to ne... to je pravda, teda bylo to jen jedno patro :-)
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    ISOTOP:-D to mam za to ze sem rek ze si se zkutalel ze schodu vo dve patra co ? :)
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    :D
    no ty krávo,vy ste museli vypadat!!:)
    my sme to měli naštěstí asi 400m do bytu a jelikož už jsem tam zevlil několikrát,taxme neměli problém ho najít,ani s výtahem,páč tam žádnej neni:)
    ale taky jsem tam jednou vzbudil celej barák - story si ale radši nechám pro sebe (ale dost se podobala tý vaší!:))
    fakt že ste ale největší ještěři! - že ste nenapsali takhle podrobnej report???!
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    ISOTOP:
    ISOTOP:
    ROFL
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    PSY8076: tady tim stylem si profičel celej byt až na druhej konec od dveří a nevšim sis hajzlu ani dřezu v kuchyni .... nechtěli říct :-)))
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    PSY8076: nechtěli říct jo? :-) nikoho si se neptal měl si plnou pusu s který ti lítaly malý gejzíry :-))))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Kdyby chtel nekdo tisknout tak mi napiste a poslu vam verzi pro tisk..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    vy ste cunata :D
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    CHRPA: oni lzou vuubec jim never ! :) bylo to totiz asi takhle...:

    Kdyz jsme sli do oneho pujceneho bytu pepa upadl ze schodu a zkutalel se o dve patra niz i s mixakem, cimz probudil celej barak...mezitim nez se probudej sousedi jsme chteli rychle zdrhnout vytahem nahoru, jenze se proste nak neslo trefit i s gramcema do toho malyho vytahu. Tak sme se rozdelili na skupinu A a skupinu B. Skupina A jela vytahem nahoru a ja sem dole zustal s vencou, pricemz zacly vylejzat z okolnich bytu postarsi damy s natackama na hlave. Prislo mi ze byly vpohode a venca jim to radne vysvetlil..ze oni taky byly mlady a at nas nechaj bejt a vratej se zpatky do bytu...No a pak sme dorazili nahoru kde me kluci zradili pac mi nechteli rict kde je zachod ! taxem to musel hodit z okna no...
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    PSY8076: se nezdáš karloz - takovej nenápadnej člověk,ale jakmile do sebe naleje litr slivovice,taxe z něj stává noční můra všech postarších sousedek!:))
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    PSY8076: ty si ty báby viděl tak víš co sou zač! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam