• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POHODAVOLEUrban Rave NomAds & MHD
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    POHODAVOLE: Jo co sem tak slysel tak by molo dorazit i dost lidi,takze nedelni ozraleckej paintball bude snad hustej:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    to zni dobre :)
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    EM303: Zkus to vyresit driv treba,misto je jasny teda,a veci taky
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    EM303: Si delas prdel znas vole,je to jinak kousek od varu krasna priroda vsude kolem tak se nenechte premlouvat a prijedte ne!kdo by prijel vsechno teda?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    EM303: Misto je teda domluveny u kozdiho dole u rybnika,je moznost tam dotahnout i proud ale chtelo by to hodne prodluzek:))Jednu dlouhou mame,nebo vzit ten agregat!Mno a jeste jeden problem je s pipou!Jinak v nedeli moznost si zahrat primo na miste paintball,vsechno mame takze nic vozit nemusite,jen ta pipa nebo ten agregat je nutno vyresit!
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    Mozna bych vedel o mistecku tady na zapade hnedle u rybnika,nikde v okoli nic!
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    EM303: Ten agrec by akorat stacil:)TEd uz jen zorgovat lidi a sehnat flek nakej,ale dole na louce u kozdiho by sel slusnej privat:))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EM303: proc ne?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    POHODAVOLE: Praveze nic moc neni v planu tak jen nekde nakej malej prive,ale vecnej problem s centralou by se musel vyresit:))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CARTMANETWORK23: to zni dost pravdepodobne ale jestli enco chystate tak bysme se asi hecli :)
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    POHODAVOLE: Treba nekde na zapade?:))
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EM303: co udelat nakej privat mensi? :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EM303: to je mi jasny, mate nakej plan na vikend?
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    ISOTOP: rad bych ale sem na japku...vcera sem skoro celej den hledal jeden program pro maca jako soundforge ale marne...casem urco, jen musim pockat az to nekdo poradne crackne :)
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    ty mastere, nechces si ho stáhnout?
    PSY8076
    PSY8076 --- ---
    ISOTOP: je to trochu potisejc nahrany ale good .) chtelo by to malinko zmastrovat, ale uz tu nemam soundforge..
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    mě to hraje normálně nahlas a to mám takovou šmucku reprák k počítači... hraje to ještě někomu potichu?
    WTK
    WTK --- ---
    sem z easteku tak nahluchlej nebo je to fakt tak potichu? skoro mi to nehraje
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    http://urnasound.desky.cz/pepa2009t1.mp3 nový set z urna produkce, hardtek štýlo :-) budu rád za názory kritiku ,-)
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    po sobotní kolaudaci sem našel mobil s bílo- zelenou nálepkou, nechybý někomu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam