• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POHODAVOLEUrban Rave NomAds & MHD
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SOWA_VYPALENA: a kurva :D
    SOWA_VYPALENA
    SOWA_VYPALENA --- ---
    hello, I am in the UK. Rodina mi prave sdelila, ze se 19.řijna chysta odjet na 2 týdny na Floridu. Mužu si sem prý pozvat kamarady z ČR bo jet do ČR.... Pár zájemců by bylo, tak kdyžtak napište kdo by chtěl přijet...btw...máme na zahradě obří trampolínou:-)))
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    LADAS_DLT: jj pardon, prezpristi, sem z ty prace uplne zblblej :))
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    CIK_SAN: pristi jedeme na Sazavu :)
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    SOWA_VYPALENA
    SOWA_VYPALENA --- ---

    ISOTOP: beru starace, jeden kousek 7,5 a 4 zadara.-)) kdyz tam potkam zlatace tak beru.-)))
    ISOTOP
    ISOTOP --- ---
    SOWA_VYPALENA: čau, maj v makru zlatopramen? jestli jo tak mi ber 10kousků :)
    SOWA_VYPALENA
    SOWA_VYPALENA --- ---
    cus, sehnala jsem karticku do makra, maj tam pivka v akci, kdyby nekdo chtel naky zasoby na chatu, tak hodte echo.-))
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    evrybaby invited :)
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    LENKAHL: ja ti moc dekuji za nabidku, ale vzhledem k prujmu udalosti poslednich, se akce kona za mensich kapacitnich podminek v klubu visitor, kam vsichni trefej, nezmoknou, a maj to blizko ;) samozrejme jsi take zvana, zatim ciao teprsk :)
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    hoj, ty narozky udelam ve visitoru ste vsichni zvany, tecka zatim ahoj
    LENKAHL
    LENKAHL --- ---
    CIK_SAN: Ahoj, vim o fleku v Úhonicích u Prahy, pár kiláků za Zličínem. Je to zasypaná pískovna, párkrát tam už hráli Agrotek nebo Bassbeast, prostor byl co já vim vždycky zdarma, stačí se dohodnout v Úhonicích na úřadě. Tak to zvažte, kdyby nebylo co. Čaau
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam