• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POHODAVOLEUrban Rave NomAds & MHD
    WTK
    WTK --- ---
    LADAS_DLT: tak sme byli u vinse a uplne prekopali procesor.. docela solidni rozdil ve zvuku.))
    no myslim ze ten stred co bys chtel slyset z toho precejenom dostanu:)

    HAMAKA
    HAMAKA --- ---
    EM303: :D
    TERCY
    TERCY --- ---
    LADAS_DLT: sem si na to diky tem fotkam vzpomela mi uplne vypadlo jak sem tam celej patek pobihala a nutila lidi at pozujou:DD
    ale jak rikas slo vam to mooc pekne:))
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    TERCY: dobrý pózičky
    TERCY
    TERCY --- ---
    tercy | Czarotek 2012 Černousy SWAMP/DWC – rajce.net
    http://tercy.rajce.idnes.cz/Czarotek_2012_Cernousy_SWAMP_DWC/
    tercy | Czarotek 2012 Černousy STK/URNA/MHD/PROTEK/AKEIDA – rajce.net
    http://tercy.rajce.idnes.cz/Czarotek_2012_Cernousy_STK_URNA_MHD_PROTEK_AKEIDA/
    TERCY
    TERCY --- ---
    fotky zkusim stihnout v nedeli pak poslu link i sem:)
    CHIEF
    CHIEF --- ---
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    Taky sem cumel jak to busilo
    .mate cislo na hakise pls??0posta thx
    TERCY
    TERCY --- ---
    RCK: a dokonce se mu nakonec nasly i kalhoty s bundou ktery hledal celou noc a pul dne:DD
    RCK
    RCK --- ---

    Krasne vam to hralo kluci,az moc krasne....skoda jen toho stanu a vaseho brzkeho odjezdu....cest vasi stage zachranil ciksan,kterej tam s nama zustal az do utery a tulil se s mejrou na gauci u gramcu :)))))))
    AZERTHA
    AZERTHA --- ---
    čau, někdo jste si u nás u auta nechal po tom pondělním dopoledni černošedivou mikinu, je taková podivně proužkovaná, spacák husky v modro černym obalu a deska Technotronic - megamix. donýst můžu někam zítra nebo až za 14dní. dyštak telefon 774375646
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    nemalomocpocempocemhustarychta, diky vsem tekno boyz&girlz!
    SINDHYL
    SINDHYL --- ---
    WTK: Tak já neříkám že budu stavět přímáky. Ale v dnešní době je možný mít 20 kW v deseti bednách, tak proč se tahat s třiceti bednama. Ale zase kdyby měl každej sound stejný bedny tak by to byla nuda :o) Mě se ty bedny líbí ale nechtěl bych se s tím nosit, už jsem si toho užil dost a nejsem taky nejmladší. Navíc jsme na to jen dva :o)

    Nějaký fotky ze stavby?
    WTK
    WTK --- ---
    SINDHYL: no za primaky bych se stydel, puvodne sem chtel bandpass 218 ale hafovi to prislo moc maly:)) a tohle ma solidne vyssi citlivost s jednim reprakem nez tyhlety konstrukce se dvema, to pak clovek nahani prikonem... taky je to konstrukcne podobny wbine a ty mame radi jakej maj zvuk..
    no a spatny to nemuze bejt kdyz to ve francii ted stavej jak na bezicim pase.
    SINDHYL
    SINDHYL --- ---
    WTK: co vás vedlo ke stavbě takovýhle konstrukce? experiment? nebo je to na jistotu? Já teď váhám jestli kopie SB1000 nebo takovou podobnou ale hlavně lehčí bednu která má docela podobný měření, ale experimnetů už bylo dost.. :o) tak uvidíne..
    SINDHYL
    SINDHYL --- ---
    WTK: Díky, tak s fotkama sem :-)
    SINDHYL
    SINDHYL --- ---
    RCK: tyjo, jak to vypadá? asi to slyším poprvý?
    RCK
    RCK --- ---
    Tyjo ale ted sem drzel tu preklizku v ruce a je to kurva lehky...ale ne zas tak,aby se to ve vetru prevratilo ;)))
    RCK
    RCK --- ---
    SINDHYL: MHB vs DWC PORTED HORN 18.....vemem na carodky a uvidime co bude lepsi;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam