• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Tak sem dovytridila objednavky a zbylo tu par kousku, ktere ovsem mizi rychlosti sveta :)) hazim par ukazek, rezervace mozne ;))

    Panske:






    Damske:




    LULU
    LULU --- ---
    TWILIGHTZONE: takze mame nerovnomerne nabihat? probehla tam nejaka bukace nebo kdo driv prijde ten driv mele? :-)
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    jsem u sympaticke slecny T. kupovala asi pred 14 dnama dva tarakan zapisniky, bylo hnusne a ja litovala, ze nemam vic kacek...tak jsem jenom chtela vyridit pochvalnou reakci pac jeden byl darek a anglicka spolubydlici z nej je skoro extaticka, asi z nej bude fakt kucharka :)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    TWILIGHTZONE: Uz sem tam dlouho nebyl :-D
    KETA
    KETA --- ---
    TWILIGHTZONE: jupiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! :))
    posles mi je teda na dobirku? ozvu se ti do posty...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Jasny pan B. bude jen pro vyvolene ;))

    JINAK VELKY POZOR VSEM DBH JSOU TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    KTAIWANITA: Ahoj, no tak se nam rozrusta skoro takovej "klan" :) Budem delat takovy shledani priznivcu obchudku primo vzdycky tam.
    Takze si uz mela to stesti a poznala primo Pana B.?
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    TWILIGHTZONE: O to byl přímo Pan Basmatee, pan Dobrý den? :)) Tak ho ještě zpětně zdravím a gratuluju k super obchodu a
    HUD1AI2: my jsme se tam dneska potkali, nepromokavá bunda:))
    TWILIGHTZONE: Dík za poštu, super! Napiš mi pak prosím ještě kolik je času -deadline s tiskem?
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    TWILIGHTZONE: konečně, mám u vás 4 trika ...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    HUD1AI2: no basmatee byl velmi smutny, ze nepotkal naseho nejnadsenejsiho zakaznika :)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    BASMATEE: Tak dneska sme se nepotkali :) Ale jeste tam pujdu tenhle tyden pro zasilku tricek, tak se treba potkame. At se tedy pozname :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Jestli si to pamatuju dobre, tak kolem 80.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    tak pokud me zrak nesali dbh je tu

    Informace o zásilce:

    * Zásilka podána dne 25.07.2008.
    * Zásilka dne 26.07.2008 odeslána do České republiky.
    * Zásilka dne 04.08.2008 převzata vyměňovací poštou 22000 - pošta Praha 120.
    * Zásilka v průběhu celního odbavení.

    jestli to tak skutecne je zitra to odbavim a tricka budou v obchode!!! zkusim volat a poreferuji
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    TWILIGHTZONE: Dobra tedy :-D Tve kosti asi skutecne nelzou :-D Tak mi ji prosim schov, tedy pokud je to ta oranzovo-hneda kombinace v Lku. Dekuji zatim :)
    LUKASN
    LUKASN --- ---
    HUD1AI2: bunda je vazne moc pekna... koukal jsem na ni a hned bych ji bral kdybych si zrovna dva dny predtim neprivezl jednu podobnou z Berlina... :(
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    HUD1AI2: se to nejak rozjelo ta bundova manie, uz mam jednu v rezervaci, tak nemam ti ji tez skovat? citim v kostech, ze dnes z prazdnou neodejdes ;))
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    BASMATEE: Tak dobra, zkusim tam dorazit cca na tu sestou, at poznam i druhyho clena tymu :)

    TWILIGHTZONE: No ja osobne musel napred nakoupit nejaky trika, takze sem se vse ostatni snazil "ignorovat" :) Pri tom vasem mnozstvi se musi ty navstevni intervaly zkracovat, protoze zatim sem neodesel s prazdnou. A ted asi zas ne, jestli bude ta bunda jeste lepsi nez na obrazku.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    teda ty bundy tu sou skoro tri mesice a nestek po nich ani pes a ted najednou takovy zaujem ;))
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Doraz, doraz. Bunda se minuly tyden jedna prodala, ale nevim v jakym to bylo cisle. Vic bude vedet partak, teda vlastne partacka. Ja dorazim do obchodu kolem sesty, takze doufam, ze potkam naseho nejvernejsiho zakaznika :-).
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    No ja osobne se dneska prijdu asi podivat na tu Dephect bundu. Konecne se udelalo pocasi, kdy se da "vylezt" do mesta, tak si ji prijdu prohlidnout. Teda pokud jeste visi na raminku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam