• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    MDFK
    MDFK --- ---
    HOJ, plánujete ještě přibrat nějaké nové náramky Rollo?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    cena mikin: 2250 - 2390,-
    a stara kolekce je zlevnena 1790!
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    dobra otazka :)
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    A za kolik ty mikiny? :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Presne tak.
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    to s tim dlouhym rukavem jsou mikiny ?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    HUD1AI2: my te monitorujem :) takze to bylo presne vypocitany
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    BASMATEE: Ha, ja to cekal :) Zitra jedu totiz do praglu, tak sem "cichal zradu" :)) Tak to se prijdu podivat.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Kratka informace - dorazila nova kolekce od Sixpack! Budu se snazit v prubehu dne dodat nejaky fotky, ale nevim, jak to stihnu.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    super,thanxxxx
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Suppernova by ti mohla sednout v elku, protoze maji mensi velikosti - ja mam normalne emko, ale od Sixpacku beru elka. Napisu hned, jak to dorazi.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    BASMATEE: od if nakonec ne,premyslel jsem nad limited edition s tou zemi,ale kaslu na to.
    ale supernovu chci urcite,snad me sedne velikost!ja sem hubenour,takze vetsinou potrebuji M;)
    a mikcu od holandanu si vezmu taky,musim na to vydelat,ale moc se me libi
    takze tak
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Jeste jsem se asi neprobudil, i kdyz jsem vzhuru od 6. Jasne - Supernova od Delphi bude, Rainbow bohuzel ne. Ted uz jsem to snad dal dohromady spravne. Co IF? Budes chtit neco priobjednat?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    BASMATEE: ale ta supernova je prave od delphi ne?
    to druhy je graviti rainbow od funder.
    cosmic eye super-tesim se,budu chtit m,nebo l a jeste nevim jestli v cerne nebo v sede,cena je ok
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Delphi od Sixpacku bude, ale jen v S a L (M podle faktury neposlali), Supernova bohuzel ne. Cosmic eye bude jak v sedy, tak v cerny, dohromady asi 5 nebo 6 kousku. Jsou super, ze? Cena kolem 2000. Objednavku pro Imaginary Foundation budu zpracovavat tenhle vikend, takze pokud mi reknes velikost, tak ti muzu objednat cokoliv, pokud to bude skladem.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    a od sixpacku-kdyby v zasilce nahodou bylo triko graviti rainbow od funderberga nebo supernova od delphi;)
    nebo od imaginari f.-triko limited edition
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    RANGDROL: proste neco z tech mikin M18-M21;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    BASMATEE:dival jsem se na ontour a to jako jde;)
    M20 cosmic eye-zip hoodle bych chtel-buide to to mit?velikost m,nebo l?kolik by byla prize?
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Jeste vydrz - distribuce se nam nejak se...Uz pred tydnem jsme zaplatili Sixpack, ale zasilka jeste neodesla z Francie. Jakmile ale odejde, tak tady bude behem 3 dnu. Pristi tyden by taky mela odejit prvni varka z Ontour (www.ontour.nl), zbytek pak na konci mesice. Pripravuju objednavku od Imaginary Foundation (maji par novych designu), na konci mesice snad Penfield - americka znacka, konkretne jejich DPM graficka kolekce delana ve spolupraci s britskou znackou Maharishi (uvidime ale jeste, jak to dopadne - objednavku jsem posilal po uzaverce a ne vsechno asi budou mit skladem), Tank Theory a Concrete Hermit...jo, a v prubehu zari asi dostaneme par kousku od WESC - hlavne mikiny. No, nic dalsiho me zatim nenapada, ale budeme vas urcite informovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam