• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    na tom cernym je co za obrazek nad tema prouzkama?
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Mikina porad nic. Ta prijde rovnou, protoze jde z Holandska. To posledni triko je bohuzel damsky, ale urcite si vyberes i tak. Jo, mame taky pekne uchylny kousky od britskyho grafika Gasiuse s tematikou vinobrani. Urcite se stav!
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    pardon,uz se zobrazuji,to posledni je pansky nebo damsky?
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    btw ty obrazky s kteryma jsi stravil tri hodky se me nejak nezobrazuji;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    jsem v pragu,tak se zastavim omrknout;)
    btw.ontour na celnici nemeli?;)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Tak, konecne se mi to povedlo. Novy a staronovy kousky od Imaginary Foundation. Zase nezklamali - v pozitivnim slova smyslu. Jinak tahle parada me stala skoro 3 hodiny zivota na celnici :-) B.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Bojuju s fotkama - snad to za chvili zvladnu a budete se moct kochat novyma kouskama!
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    No brigadnice? :) Takze az se nekdy stavim, tak tam zas potkam nekoho novyho? :) Ja cekam na ty roboty :))
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    jo takt u taky mame :D
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    ze ty mas 6smysl na nove zbozi, prave ted honza sedi na celnici a odbavuje nove Imaginary foundation :))
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    TWILIGHTZONE: Ahoj, tak co je novyho? Koukam, ze posledni dobou je tohle forum nejak "potichu". Copak se to tu deje?
    NILA
    NILA --- ---
    TWILIGHTZONE: uaa to by ma nenapadlo:D super, tak sa nan pridem pozriet:)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    NILA: to je slon :) ale uz je jen v modre variante, ale osobne se mi libi vic nez ten ruzovy a v noci sviti :))
    NILA
    NILA --- ---
    Chystam sa k vam zajtra a chcela by som sa spytat na taku velku ruzovu vec, ktora je nalavo hore na default fote na vasej stranke, co to je a ci to este mate, lebo ma to velmi laka:D dikes
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    TWILIGHTZONE: to se jeste uvidi;) ja jsem se o tom"druhem "zminil,takze uvidime co nakonec prinese jezisek :D
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    jup tak super, ze sedlo, takove hezke tricko by bylo skoda :)) a to druhe bude k vanocum teda :)) radsi tajne, abych neco neprozradila
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    tak tricko super i s tim pro slecnu to vyslo,velikost sedla-takze velika spokojenost;)
    diarek taky uz vyuzivam a tesim se na mikinu.
    jeste bych chtel podekovat za ochotu a profesionalitu
    at se dari
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    to bude penez:D
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Mame, je super (stejny vzor mame i na mikine) Pokud se vcera neprodalo, tak ho mame porad ve vsech velikostech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam