• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: no my planujeme, ale zalezi na designerich co vymysli....proste batoh v nedohlednu asi
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    TWILIGHTZONE: a já měla zato že to tady sleduju:D budu muset pozorněji číst
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    TWILIGHTZONE: aha:)) a to je jméno ty firmy teda?
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    TWILIGHTZONE: Sakra, ale já bych potřebovala batoh :) Nebo lehčí notebook, aby mě nebolely záda... Takže neplánujete batohy?
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    RADKAA: no to jsou ty legendarni diare, notesy, skicare, jak se po nich tu lidi ptaji uz asi mesic :)
    RADKAA
    RADKAA --- ---
    TWILIGHTZONE: co to jsou prosimtě moleskiny?vubec netušim:))
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: hele neni to batoh, ale mame tam posledni super tasku od boa design specialne na notas, vysoce nepromakava!
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Ahoj, máte na krámě nějaký batohy? Nejlépe s kapsou na noťas... a pokud ne... budou? :) Nějak nemůžu sehnat žádnej kvalitní, ve kterym by nechodila celá Praha, mám pocit, že snad neexistuje...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    BASMATEE: no a ze bysme konecne taky meli neco pro nas zeny! fnuk ja chci taky bundu :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    RANGDROL: Ted jsem psal mail do Nemecka, jestli ty mikiny uz poslali. Cekam na odpoved, ale predpokladam, ze jo. Jeste s nami mej chvili trpelivost :-)

    HANNI: Ty bundy jsou fakt paradni a z perfektniho materialu. Sam jsem byl prekvapenej.
    HANNI
    HANNI --- ---
    Ta bunda druha zleva je naprosto genialni..
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    to jsou samy varky a ontour nikde-krucis :D
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    !!!Zitra konecne moleskiny v obchode!!! pri tehle varce jsem doslova cedila krev ;)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    KALHOTKA: Bohuzel pansky sluchatka jsou jen v L, ale jsou to amici, takze jejich L je dost velky. Kazdopadne je potreba vyzkouset.
    MIYU
    MIYU --- ---
    BASMATEE: Rado se stalo, mate krasne veci, to je pak nakupovani jedna radost :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    MIYU: Diky za nakup. Doufam, ze jste s manzelem spokojeni. Snad se nekdy potkame v obchode. Ted tady snad budu moct travit vic casu.
    MIYU
    MIYU --- ---
    KALHOTKA: to bile se sluchatkama je bozi, koukala jsem na nej kdyz jsem tam byla, doporucuju nevahat a koupit :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Pravda, dulezita informace. Cena vsech trik je 750 kc (nechci se nejak chlubit, ale mimo USA mame 2K asi za nejnizsi cenu) a vetsina stylu je jak v panskym tak v demskym vcetne sluchatek.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    A jeste par kousku, na ktery jsme nejak zapomneli. Zkratka pripravujeme pro vas porad nejaky novinky :-). Tentokrat trika od kalifornsky znacky 2K by Gingham, ktera spolupracuje s prednimi grafiky a predevsim ilustratory. mezi spolupracovniky znacky i je i Yoko Ono, ale jeji prispevky jsme si nechali ujit...
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    , , , , , , , , ,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam