• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Jen kratke info - prave k nam dorazily fotoaparaty LOMO. Vice na www.lomography.cz a u twilightzone, ktera je na lomografii rozhodne vetsim odbornikem nez ja :-).
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    BASMATEE:
    mozna pojedu do Prahy ve ctvrtek...zatim nic neschovavejte....risknu to! Desne touzim po tom bilym! Ale diky
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    BLEVAJZZ: Tak to me mrzi, zrovna jsem byl nekde jinde. Pastelky uz asi nebudou (uz je nemaji ani v Concrete Hermit), ale budou novy kusy od IF, takze si snad vyberes.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BASMATEE:tak pozor já se ptal jako:-) ale slečna nevěděla že bylo tak smrsklý:-)

    helí včera jsem utratil hodně peněz.... nechám to po novém roce. včera jsem si udělal radosti dost;-)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    BLEVAJZZ: aha to je nemile asi by si mel chodit s dohledem :) ale dik za pochvalu ;)

    pastelky mame i Mku, mam ti ho skovat? je posledni ;)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    BLEVAJZZ: kdyby ses nebal zeptat, tak zrovna pastelky, ktery visely na stene, byly v emku :-). (byly trochu schliply, takze vypadaly mensi, nez ve skutecnosti jsou). Stav se co nejrychleji, protoze Concrete ermit nam mizi pod rukama.
    GEY_KO: Bohuzel, bila nedorazila. V esku byla jen fialova, ale ta se prodala hned a jeste je tam, mam pocit, takova ta zihana seda (nestihli jsme vsechno nahrat hned na web). Ta je, mam pocit, i v esku. Rozdil mezi M a L neni ale u TT zas az tak zasadni, takze doporucuju vyzkouset. Mame ti neco schovat?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    TWILIGHTZONE: ahoj.. trade show byla super.. tentokrát jsem tam neztratil šálu ale litr:-D ale spíš mi vratili ve flamingoparku špatně na dvoulitr:-)

    chtěl jsem se zeptat tričko s pastelkama... je i ve větším?.. třeba M?
    GEY_KO
    GEY_KO --- ---
    neprislo vam nahodou Comrade dámský S bílý? na e-shopu jsem našla jenom černý a fialový v M..díky
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Pozor DBH konecne odeslany do CR
    tady je tracking nubmer na sledovani
    EC653481495US
    http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_pane/sluzbyonline,sledovanibaliku?tntId=EC653481495US
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Tak jsme zavedli vanocni novinku - Darkove poukazky. Pokud by jste chteli nadelit neco vasim blizkym z naseho obchodu a nemuzete se rozhodnout, co nebo nevite jestli by se mu vas vybrany darek libil, tak toto je nejlepsi reseni :))

    Pripadne blizsi informace v poste ;)
    GROSSESOURIS
    GROSSESOURIS --- ---
    BASMATEE: njn, to sem tusila..ale to co mate, taky neni spatny .),
    budete je mit i na tradeshow ne ?
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    GROSSESOURIS: Bohuzel, myslim, ze ho ani nemeli v nabidce.
    GROSSESOURIS
    GROSSESOURIS --- ---
    BASMATEE: hmm par z nich bych brala.)... tenhle obrazek fakt good! http://img219.imageshack.us/my.php?image=up4gm2.png

    a nebyl by ciste nahodou tento strih tricka ?? https://www.upperplaygroundstore.com/image/large/4947.jpg
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Nove kousky od sanfranciské zančky Upper Playground. Zatim nemame na strankach. Doplnime, doufam v prubehu nekolika malo dni.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    TWILIGHTZONE: óóóó... To jsou takoví ťutínci! Ale aspoň by mě to donutilo nosit doklady jinde...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    AGLAIS_MAGLAIS: aha no tak to ti muzu rict rovnou, ze se obcanka do ni nevejde :/ max karta
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    TWILIGHTZONE: Jo, to máte pravdu to mě taky... A doufám, až tam na ně přijdu, tak budou zrovna nějaký krásný, já totiž čekám už rok na hezkou peněženku, která by vydržela, vešla se do ní občanka a nebyla moc drahá a výsledek je ten, že kdesi v Praze jsem viděla jen jednou krásný s dílkama Gustava Klimta ale draaaaaaaaahy.. A jinak nic samej álaskejt, obyčejná kůže a nebo jednobarevky
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    AGLAIS_MAGLAIS: je promin ja ti zapomela odpovedet, Timo penezenky zatim mame podpultove, protoze resime cenu, za 550 nam prijdou moc drahe...ale podam hlaseni hned jak to bude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam