• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    Nechystáte se náhodou sortiment?
    www.thokkthokk.com
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    POZOR MÁME NOVÉ KOUSKY OD IMAGINARY FOUNDATION V OBCHODĚ. Během dneška se objeví na také u nás webu, takže si je budete moci lépe prohlídnout ;)

    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    MAUTTI: l_ukas ne, ale ja jo ;) kazdopadne brigadnicky stav mame zati plny, kdyztak se ozvem a diky za nabidku
    MAUTTI
    MAUTTI --- ---
    L_ukas : ahoj pracuješ v Basmatte? Nehledáte brigádnici?Zkušenost s prodejem mám, prodávala jsem přes rok v jednom pražskym street shopu.Kontakt Martitekk@seznam
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    L_UKAS: bohuzel nie, mame jen tech 10 kousku
    MIYU
    MIYU --- ---
    TWILIGHTZONE: mmm ty jsou obvzlaste vypecena :))
    L_UKAS
    L_UKAS --- ---
    TWILIGHTZONE: týjo, super, od parry se mi nejvíc líbí todle.. ale to už je všude beznadějně vyprodaný.. :/ vy ho asi někde pod pultem neskrýváte, co? ;)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    New in Basmatee: dorazila tricka holandske znacky Rockwell - pozor tentokrat vyhradne pro pany....;)))



    vice info a nahledy na http://www.basmatee.cz
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    RANGDROL: my dekujem ;) a brzo se uzdrav
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    tak triad dorazilo dnes,velikost super-parada a diky
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    RANGDROL: jj mas tam moznost osobniho prevzeti, tak to kdyztak udelej pres web diky ;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    cau,mohli byste me dat rezervacku na to triko triad ot thank theory,stavil bych se pro nej pristi patek a nebo si ho koupim pres eshop
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Chtel bych oslovit jednoho zakaznika, ktery si u nas dneska koupil triko Imaginary Foundation a chtel jeste jedno: zapomnel jsem si vzit vasi emailovou adresu, abych vas mohl informovat, az dorazi nova zasilka od IF. Napiste mi do posty vasi emailovou adresu. Diky.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    LINOLEUMKA: Bohuzel tže musim zklamat, uz ho tady nemame.
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    asi lama dotaz ale tak ... nahodou damsky bily tricko s kazetama, ted si nepamatuju znacku, ktery jste meli na trade show uz jste asi prodali co .)
    MIYU
    MIYU --- ---
    dobra zprava, tak se prijdu po vyplate podivat :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Zadny strachy, slevy jsme protahli do 26.1. :-).
    MIYU
    MIYU --- ---
    BASMATEE: vyplata je patnacteho, nezdrzite slevy jeste o den?:)))
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Slevy se zatim tykaji pouze naseho kamenneho obchodu - mame mensi problemy s webem a nedari se nam hodit info o slevach do aktualit. Snad to programator v pondeli opravi. A aby to nebyla uplna nuda, udelame z toho trochu hru :-). Kdo bude chtit slevu, necht si zapamutuje heslo WARIBIKI (japonsky sleva), budeme se na nej ptat :-). Takze slevy zatim jen pro uzivatele nyxu a jejich pratele.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    BASMATEE: skvělý! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam