• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    ochó, tak to mne nenapadlo:) díky, zajdu tam dnes
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Ahoj, to jsem rad, ze byla slecna prijemna. Urcite se stav. Sice jsem ted mimo, ale Freddyho v elku urcite mame a je nejspis ve vyloze - slecna tam byla teprve druhy den a tohle jsem ji zapomnel zminit.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    TWILIGHTZONE: včera jsem u vás byla, chtěla jsem Fredyho v L, v počítači jste ho prý měli, ale na krámě ne-máte ho tedy prosím? Slečna byla moc ochotná, ale nemohla ho najít, já si pak sama koupila triko pro sebe a zapomněla se domluvit, jestli se můžu ještě ozvat co a jak.. dík
    XYZ
    XYZ --- ---
    TWILIGHTZONE: V pohodě, dík. IF zatím stačí :)
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    ONDRASH: já zase někdy když vidim trička pro kluky tak chci bejt kluk.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    XYZ: za to se vsem omlouvame, nejak na ty tabulky zapominame a budeme se snazit je doplnit vsude. Prozatim jsou teda u tech IF tak se mrkni
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    BASMATEE: Cau, prisly mi ty Fullbleed trika. Mels pravdu, trika jsou fakt tenoucky, a potisk pomerne hrubej. Kdyz se podivam na detaily na disasterpiece a porovnam to treba s kosmonautem zalevajicim fraktal od IF, je to hodne velkej rozdil. Uvidim kolik to vydrzi prani, no.
    XYZ
    XYZ --- ---
    Zdar, hele chtěl jsem se zeptat, jak je to s velikostma v Basmatee shopu- nějak jsem nenašel žádnou tabulku s přepočtama na cm, nebo tak něco. Hodně se mi líbí třeba tohle trigo: http://www.basmatee.cz/index.php?id=787&product=Reach , ale na velikost jsem akurátní a zkušenost říká, že "M" od jednoho výrobce může vypadat jako "XL" od jiného... Takže kdyby někdo z Basmatee třeba poradil, nebo to konkrétní trigo přeměřil, byl bych rád.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    ONDRASH: No vidis a me se zrovna od nich libi spis pansky :)
    treba freddy je luxusni
    ONDRASH
    ONDRASH --- ---
    TWILIGHTZONE: ty tank theory jsou luxusni
    nekdy bych chtel bejt holka
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    NOVINKY V BASMATEE

    Tank theory - varka pouze pro damy:


    Advance Minority - Trička nejen pro menšinu


    První ochutnávky Fenchurch a WeSC


    a jeste par novych modelu Onitsuka tiger


    vse na nasem webu http://www.basmatee.cz/index.php
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Se omlouvam, delsi dobu jsem nebyl na nyxu. Kazdopadne ale ted zadny penezenky nemame. Zacaly nam chodit podzimni kolekce, takze na dalsi nakupy nejsou zatim penize.
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    MIYU: to není přesně ono, ale dík .)
    MIYU
    MIYU --- ---
    KLAARKA: treba ID Magi ma pekne malovane penezenky. [ MAGI @ Prodejni klubik vlastních handmade veci ]
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    peněženky, nebyly by?
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    Mohla by existovat nějaká kontrolní komise, která by chodila a zakazovala prodej šuntů nebo by je aspoň donutili snížit cenu :-) to je vlastně podvádění zákazníků.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Urcite dej vedet, ale fakt mam pocit, ze je to tisteny na ty nejlevnejsi mozny trika a vysledku se bojim. Uz podle toho, jak jsou ty trika pomackany. Snad ti to vynahradi ten design. Doufam.
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    BASMATEE: Hm, skoda preskoda. Myslim ze to stejne risknu, ty designy jsou fakt pecka... aspon dam vedet zpatky jestli to saje tak moc jak rikas :)
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    ANT_39: Ahoj, o Fullbleed jsem uvazoval uz driv. Maji paradni designy, ale uz z fotek na jejich webu poznam, ze kvalita trika je mizerna. Uz nekolikrat jsme se takhle s americkyma znackama spalili - objednavali jsme na zaklade fotek na webu a kvalita zbozi byla natolik otresna, ze jsme nektera trika nemohli ani vystavit. V posledni dobe se snazime, aby veci, ktere prodavame, byly nejen originalni, ale i kvalitni. Proto jsme prestali brat treba Design By Humans.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam