• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASMATEEBasmatee shop
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    Já bych zase ráda někde v Praze sehnala toto:
    Ken Panda - Sustainable Fashion Made in Berlin
    ALEGRIA
    ALEGRIA --- ---
    INFLUENZA: ou, fuj, neuraz se, ale tohle neni Basmatee ..
    INFLUENZA
    INFLUENZA --- ---
    nazdar basmatee, ja by som u Vas uvital glyphcue:)
    http://glyphcue.com/
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    HUD1AI2: no, pokud by sis neco vybral, posleme ti to i do Plzne. Jestli tam teda porad bydlis...
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Uaaa, tak to mi mrzi, ze to nestihnu vyuzit. I kdyz ja bych slevy ani nemel za trest dostat, pac sem slibil, ze se ukazu a uz sem vas dlouho nenavstivil.
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Slevy!!!
    Nasazujeme první letní slevy. Na e-shopu zatím jen boty, ale další kousky budou přibývat v průběhu dne (čeká mě ještě pár hodin před počítačem). Některé produkty budou ve slevě pouze do konce příštího tydne, takže si pospěšte!
    http://www.basmatee.cz
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Jelikož do Basmatee přinášíme neustále něco nového, rozšířili jsme pro dámy naší nabídku o portugalský label Say my name. Tato módní značka se přísně soustředí na celkovou estetiku modelů. SAYMYNAME je prostě nekonvenční móda v konstrukci i v použitých materiálech.

    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Ahoj vsem, jen kratke info o tom, ze do Skolske prichazeji nove kolekce - paradni Sixpack (viz ukazka), Supreme Being, Onitsuka Tiger, Nike, Ragwear atd. Vice na nasich strankach http://www.basmatee.cz
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    , , , , ,
    ALEGRIA
    ALEGRIA --- ---
    pozvánka na přehlídku

    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Jo jo, tebe jsme tady dlouho nevideli, takze pro tebe bude novy uplne vsechno az na par lezaku :-).
    HUD1AI2
    HUD1AI2 --- ---
    Ahoj, tak sem se zas dival na vase stranky a koukam, ze mate spousty novyho. Nejak sem vas posledni dobou zanedbaval :) Uz se budu muset nekdy zas ukazat na kramku.
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    BASMATEE: spíš už jsem se setkala s tím, že se nějaký můj známý díval na váš web a nevšiml si, že za první stránkou následujou ještě nějaký další...možná to bude proto, že když si prohlížíš stránku, jedeš shora dolů a dola už pak žádná šipka není.
    ale to je jedno, to je jenom detail, jsem ráda, že ten web vůbec máte :)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    BIBA: jj vse co je na netu je i na krame, ale jak psal basmatee mizej vcelku rychle, takze jestli mas o neco konkretniho zajem doporucuju zarezervovat
    BIBA
    BIBA --- ---
    jeste mam dotaz prosim, vsechny boty co jsou na netu jsou na krame? nebo je treba dat vedet dopredu? diky
    BASMATEE
    BASMATEE --- ---
    Diky za pripominku, porad jeste doladujeme. Vime, ze k dokonalosti mame jeste daleko. Ale zrovna cisla stranek se mi zobrazuji docela dobre. Obcas se ale stava, ze jine pocitace a hlavne pak Firefox zobrazuji nase stranky s mensimi pismeny. Kdybyste meli dalsi pripominky, sem s nima. Chystame se trochu upgradovat web, takze bychom to tam zapracovali.
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    jen taková technická...přijde mi, že je na vašich stránkách dost špatně vidět, pokud má kategorie víc stránek. to malý čísílko nahoře se hrozně snadno přehlídne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam