• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPAProsex Sound System
    rozbalit záhlaví
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Uz to zase slape :D

    Prosexsound
    http://www.prosexsound.cz/
    SHMELA
    SHMELA --- ---
    NEZBIS85:
    NAzdarek Nezbi. Rádi tu kalbu udělame,ale až v červenci. Asi se jedná o ten muničák,tak dej nějakej navrh průděhu.Třeba jestli mužem ješte někoho vzít sebou,jak je to tam s těma bengama a tak všechno okolo.Zaťal a díky:-§
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    NEZBIS85: NAZDAREK.. MAS PROSTOR? :))
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    zdary chlapy...tak jak? zpunktujem neco na cerven nebo cervenec?
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    SHERPA: na čarodky už mam program...dvě malý akce se známejma :)
    no ale každopádně se na vás zas pojedu mrknout, moc mě bavila vaše hudba :)))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Diky diky..
    Tak prijed na cary na Plesivec
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    prosex stage byla v pekelnejch nejlepší :) parádně sme zapařili a já oslavila :) díky
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    ATOMEKK:
    Prosex v Pekelnejch Dolech.....
    .
    .
    .
    a co na to špirit????
    .
    .
    Mlčí....... :DDDD
    ATOMEKK
    ATOMEKK --- ---
    whats wrong?prosex dneska v pekelných dolech a auditko mlčí....tss...tss..tss...
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    zdravim Prosex...jsem na fejsu zahlidl letak a na nem TekkTit djs :)...domlouval jsem se Shmelou spolupraci, ale nakonec jsem se diky urcitym skutecnostem domluvili na pozdejsi a zavcasu resenou cooperation...nikdo z nas nemohl...navic myslim ze Shmela nastinil termin 29.1. a co jsem slysel, tak jste to meli v patek 28.1. ... vcera jsem se mu nemohl dovolat...jak mate volno ted v unoru nebo breznu?...nahodim par pro nas realnejch terminu ;) => 18.-20.2.; 4.-6.3.; 18.-20.3;...jinak prostory v indoru nejsou problem jak na velky akce(kulturak), tak na privatky(myslivna) a na freecka mame bezproblemovej municak...takze kdyztak posta ;)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    S3FKO: ´HEJ PARADA :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Prosim vsechny lidicky, co mate nejaky fotky z akci kde jsme hrali, poslete nam je nebo aspon odkazy galerie kde se nachazej. Potrebujem doplnit galerky na prosexsound.cz. Odmena Vas nemine.. Diky moc.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHERPA: :)))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    TEKKIT: Woe v Bahraimu bydlime, je to kryci nazev :DDD
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHERPA: v pohodě...ten nápis mi přijde trochu mázlej, ale já nejsem žádnej odborník...jo a "Bahraim" je co?
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Co rikate na novy stranky??
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Tak novy stranky uz chodej!!
    http://www.prosexsound.cz/
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    dasha23 | Contol Freaq no.5 ´UK Edition´ - 15.1.2010 - KD Sokolovna - Ledeč nad Sázavou – rajce.net
    http://dasha23.rajce.idnes.cz/Contol_Freaq_no.5_UK_Edition_-_15.1.2010_-_KD_Sokolovna_-_Ledec_nad_Sazavou/#album
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam