• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MS_Tom Waits
    rozbalit záhlaví
    LOUPAK
    LOUPAK --- ---
    MS_
    MS_ --- ---
    ne :)
    MAKESNOSENSE0
    MAKESNOSENSE0 --- ---
    To tady nikdo nic nenapsal fakt už čtyři roky??
    MS_
    MS_ --- ---
    myslim, ze to oznacuje pocet prispevku... docela se tady nic nedeje...
    FUEL
    FUEL --- ---
    nic proti, ale ackoliv na to urcite nevypada (ale rozhodne podle toho zpiva) bude mistrovi 61 let. takze by to chtelo po trech letech nahore upravit vek, hmm?
    LOUPAK
    LOUPAK --- ---
    JAKUZE: celkem reprezentativní je album Beautiful Maladies, který sestavil sám Mistr
    JAKUZE
    JAKUZE --- ---
    potřeboval bych nějakou kvalitní výběrovku vod waitse,takovy to fakt best of jakoze...
    recommend ? EM?
    diK )
    _AGATA_
    _AGATA_ --- ---
    WERENZIE: souhlasim, Waits je hroznej kocour! prijde mi, ze takovyhle chlapi uz dneska moc nejsou..
    MS_
    MS_ --- ---
    ma nekdo ambice stat se moderatorem teto diskuse? bohuzel na nyx prilis moc nechodim...
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    on je fakt kus....a jeho hlas:-*

    LEONTINA
    LEONTINA --- ---
    Ahoj,určitě víte o nějakejch stahovacích stránkách..?nejen Toma Waitse..Ne..fakt jsem ještě nestahovala..Díky
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    PREVIT: děkuji moc, chyběla mi v albu....
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    Chtěla bych se zeptat, jestli mi někdo nějak nemůžete poslat písničku z blue valentines jménem $29.00 (pátá v pořadí), jsem v cizině na koleji a mám značně omezený možnosti stahování a tam, kde a jak můžu stahovat se mi to nepodařilo najít... Díky.

    mohu se odvděčit jinými alby a tak... mám toho dost zásobu...
    MR_JACK
    MR_JACK --- ---
    Nemá někdo prosím ve sbírce záznam z některých koncertů? Třeba Montreal Jazz Festival, Rockpalast nebo Minneapolis? Děkuju
    MS_
    MS_ --- ---
    sou tam teda dobry drby...
    PHAEDRA
    PHAEDRA --- ---
    hromada veci o koncertu toma waitse na www.luciebokstefl.blogspot.com a na www.tomwaitsinczech.blogspot.com
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam