• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVIECalifornication - God hates us all
     
    SPOILUJEME TAKTO:
    <span class="spoiler">obsah spoilu</span>

    Wikipedia - Californication na Wiki
    Californication Showtime - oficiální stránka
    IMDB - Californication na IMDB
    O.S.T CALIFORNICATION SEASON 2 - Californication O.S.T - RAPIDSHARE
    O.S.T CALIFORNICATION - Californication O.S.T - RAPIDSHARE
    kolikzone.cz - český fan web
     
     
    «UPCOMING EPISODES»
    6x01 13/Jan/2013 The Unforgiven 6x02 20/Jan/2013 Quitters 6x03 27/Jan/2013 Dead Rock Stars 6x04 10/Feb/2013 Hell Bent for Leather 6x05 17/Feb/2013 Rock And A Hard Place 6x06 24/Feb/2013 In the Clouds 6x07 03/Mar/2013 The Dope Show 6x08 10/Mar/2013 Everybody's A F**king Critic 6x09 17/Mar/2013 Mad Dogs and Englishmen 6x10 24/Mar/2013 Blind Faith 6x11 31/Mar/2013 The Abby 6x12 ??/??/2013 I'll Lay My Monsters Down
     
    rozbalit záhlaví
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SHILENEC: To vole, to byl symbolismus. ;) Loučil se se starým životem, kterej představovala právě ta kára...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    JOHN_KRYSPIN: To je lepší i Dynastie Nováků
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Já to řeknu takhle: Lepší než HIMYM :))
    SHILENEC
    SHILENEC --- ---
    no me ten posledni dil, resp poslednich 10 minut pripadlo jako reklama na porsche, resp. jeho nefunkcni startery. ale jinak jo, bylo to docela dost cheesy a mozna uz je i dobre, ze to uzavreli ted a ne pozdeji.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    jako ten konec... ja jsem asi rad za happy end.... ale teda musim rici, ze ta krava Becca me tak jako v predposlednim dile snad nikdy brutalne nenasrala a ze to je postava ktere jsem pral smrt od asi 3.dilu 1.série
    E42
    E42 --- ---
    No ten konec je over-the-top doják stejně jako byla over-the-top celá poslední série. Už chyběl jen skok přes žraloka. Ale zábava fajn, nestěžuju si, Hank Moody byl vždycky nadživotní postava .)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    VIRTUALVOID: Žádnyho spoileru jsem si tu nevšiml. A když jsi neviděl konec, tak nevim, proč to tu čteš, když je jasný, že se tu o tom lidi budou bavit.

    A jinak - ten konec je udělanej hezky, že bych někdy v budoucnu nevylučoval navázání...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    taky....ten zaver...no nevim, jako jooo....ale predstavoval jsem si vic epic zaver:/
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hank mi bude chybět. :(
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    super! jsem zvědav kam to hank teda dotahne
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Paráda...!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SHILENEC: už je venku???
    SHILENEC
    SHILENEC --- ---
    tak co rikate na prvni dil 7me serie?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    KUBAN88: hank moody approves ur comment

    HELVETE
    HELVETE --- ---
    ne, ze by me to uz nebavilo (a ze bych prestal koukat), ale od asbyho je to opravdu recyklat sebe sama, pouze nektery scenky se nakonec povedou hodne, nektery mene, ale nic to nemeni na tom, ze je to stale totez.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    GHOSTSTALKER: Ashby byl super... Ale ta 6.serie se taky povedla a dost, uprimne me ale bavili vsechny
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    KUBAN88: melo to skoncit 3. serii... dyt je to furt o tom samem, jen v horsi kvalite. Jsem zvedavy, jakou "celebritu" vymysli pristi. Jediny, kdo za neco stal, byl Ashby
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    KUBAN88: ehm, este ze si mi to pripomenul. som si myslel, ze to skoncilo v 11. dieli..
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    12.díl takový hodně o emocí... jsem zvědavý co bude hlavní téma 7.série...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    tato seria bola podla mna genialna..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam