• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOČítárny, knihovny a jiná akademická území
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    Vcera, pri telesne kulture (74km), sme na konci udoli pana Prokopa s panem doncentem Amlakem narazili na milou knihovnicku, kde zrovna predcitali jedenacti suitovou praci pana Ernarda B.
    Nebylo bohuzel mnoho casu pred setmenin a domu jeste pres 10km, ale tuto kulturni vsuvku si budu pamatovat a s radosti tam prijdu na dalsi vzdelavaci programy.
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    dnes budu svou pozornost cele upinati k poslechu liturgickych zpevu dalekeho severu, umelci z pobalti, venuji se tomuto zanru dlouhodobe a s peclivosti, kterou ocenime predevsim my, znalci, vystoupi na akademicke pude nedaleko libenskeho zamku od 18h
    prestavky v poslechu budiz vyplneny mluvenym slovem v podani vehlasnych recitatoru, sboru ministrantu klastera zbraslavskeho, v cele se samotnym prevorem, jenuz doda tomuto vystoupeni na vaze i lesku
    predcitana dila patri k vrcholum lidove moudrosti lidu rolneho, obdelavajici zemi kol Chlumce Vysokeho, jenz spravovana byla pred drahnymi lety jeho ctihodnosti, pa Abbatonem z Lobkowicz a jeho zenou, ctihodnou Laphroigh Glasscup Single(ovou)
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    och, tak to si od vas, pane profesore, necham par versu dnes odrikati a pravdepodobne poridim original teto knihy, protoze jest znamo, ze u muskatovych trati vzniklo jiz mnoho kvalitnich svazku.
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    ja vcera jen tak nahodou, zasel do zname citarny U Anezky, kde mi ruzolici pan knihovnik(my se zname jiz drahne let) okamzite nabidl k posezeni dve kapitolky z pozdne sebranych Pisni jihomoravskych, autorem jejich jest pan Vaclava Ottonel Džuban starsi,
    ktery sepsal tyto prekrasne litery na tratich muskatem ovonenych, jenz vukol Breclavi se prostiraji, v sluncem zalitem pozdnim lete roku 2002
    doporucuji vsem, neb jsem neodolal a docetl celou knihu o sedmi pisnich, volnym versem psanych a tez volnou(rozumej svobodnou) rukou jazykozpytce se vyznacujicich
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    smeji se jen tak,
    to aby se cteni ctenari, zde pode mnou se rozepsavsi, nepyrili, ci snad jinak se vybarvovati nezacali
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    :)))
    MRWN
    MRWN --- ---
    za poslední dobu mě nejvíc dostaly knihy Michel Houellebecqa Rozšíření bitevního pole a Elementární částice

    - pro mě docela překvapení, moderní francouzkou lit. vážně nečtu ale tohle je vážně nářez, velmi nihilistické, místy dekadentní a zlé :)
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    ;)
    dej mi time, musim poladit zahlavi, ale zacal si super :)
    diks
    ZROUTIK
    ZROUTIK --- ---
    Ted ctu Allahovy diamanty od Sergeia Gorianova. Kdo cetl Krvave oleje a libi se mu reportazni a faktograficky zanr, tahle knizka nezklame.

    Chce objasnit priciny smrti reportera p Klebnikova a otevira souvislosti s tokem penez, zbrani na celem svete, a take ukazuje, kdo ma na vecech souvisejich s terorem (uzivanou jako nejmodernejsi zbran) nejvetsi zajem.

    A take ctu Bukowskeho. A ten stale zustava squely prasak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam