• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMABianca Beauchamp




    Fotky a informace o této modelce věnující se nejen fetish fotografiim

    Datum narození:
    14.10. 1977 (32 let)
    Místo narození:
    Montreal, Quebec, Kanada
    Znamení:
    Váhy

    Klidně komentujte, jednou za čas to promažu. Ale žádný flame, prosím. Pokud se vám Bianca nelíbí tak si prostě tuhle diskuzi unbookněte ale neinformujte nás o tom, nezajímá nás to....

    Soutez se moc neujala takze nebudeme opakovat, ale vyhral BRUNN s peti hlasy. Po kliknuti plna verze.

    rozbalit záhlaví
    KOKES
    KOKES --- ---
    MASOO: to už jsou ty nový, co jsou větší a vypadaj trochu líp?:-D
    MASOO
    MASOO --- ---
    HONZAKRAL
    HONZAKRAL --- ---
    To je vlastně fakt, na ležící holce se silikonama prsa trčí vzhůru. Mě ale přijde celkem nechutný, nechat si rozkrájet prsa. A už vůbec netuším jaký je ze silikonů kontaktní pocit. Holky, kašlete na silikony, držte se přírody.
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    HONZAKRAL: teď je má udělaný zase nově. Vypadjí trochu líp a jsou větší jak předchozí.
    MASOO
    MASOO --- ---
    prirodni se proste prirozene splacnou, co si budeme povidat, ale ja se docela bavim, kdyz sem taky jednou v zivote pod latexem skoro plocha:))))

    a k tomuhle byznysu to proste patri
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    HONZAKRAL: hlavne ty megasilikony jsou v latexu aspon videt... ackoliv mam momentalne stejny cislo podprsenky jako ona, tak ty prirodni v nem proste nevyniknou a nevyniknou (a ani nikde jinde nevypadaj tak "majestatne" :D) :D
    HONZAKRAL
    HONZAKRAL --- ---
    Někdy někde Bianca v rozhovoru říkala, že si nechala prsa šít na dvakrát. Asi to poprvé nebylo ono. Je fakt že se svýma původníma byla normální, teď má vizáž sexbomby. A hlavní důvod bude severoamerický trh, protože američani nějak mají ty obrovský dudy rádi. Čert ví proč...
    KOKES
    KOKES --- ---
    LUCIASHECK: ani mě to u Biancy nevadí:-)
    MASOO
    MASOO --- ---
    ano je to starsi fotka
    a souhlas s LUCIASHECK:
    ono to k tomu latexu tak nejak patri
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    HEXEUS: zrovna u Biancy mi to jeste tolik nevadi, ta ma k tem kozam aspon trochu padnouci postavu, ale treba takova susan wayland je fakt parodie sama sebe se svejma melounama vypadajicima, jak kdyz si narvala kopacaky pod obleceni
    HEXEUS
    HEXEUS --- ---
    Možná to odě mě bude troufalý, ale s těma menšíma byla hezčí. Mám docela dost galerií z doby před změnou a vypadalo to podle mě líp.....
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KOKES: "jeste" nic
    MAIREAD
    MAIREAD --- ---
    KOKES: To bude nějaká starší fotka
    KOKES
    KOKES --- ---
    MASOO: co se jí to stalo s prsama?
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    vim, ze uz je po a je to desnej kyc, ale patri sem
    CASSI_DELATEX
    CASSI_DELATEX --- ---
    super maska v podani BB
    CASSI_DELATEX
    CASSI_DELATEX --- ---
    LUCIASHECK: dobrej pohled skvely saty
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam