• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMABianca Beauchamp




    Fotky a informace o této modelce věnující se nejen fetish fotografiim

    Datum narození:
    14.10. 1977 (32 let)
    Místo narození:
    Montreal, Quebec, Kanada
    Znamení:
    Váhy

    Klidně komentujte, jednou za čas to promažu. Ale žádný flame, prosím. Pokud se vám Bianca nelíbí tak si prostě tuhle diskuzi unbookněte ale neinformujte nás o tom, nezajímá nás to....

    Soutez se moc neujala takze nebudeme opakovat, ale vyhral BRUNN s peti hlasy. Po kliknuti plna verze.

    rozbalit záhlaví
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LUCIASHECK: (zprzněný to je, wtz, ale o moc líp už to u ní asi nešlo)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    CASSI_DELATEX: to není o odfláknutí, ale o ztrácející se elasticitě kůže a o příliš velkejch implantátech v poměru k tělu. Jí to nemá pořádně jak držet, pokud to má vypadat alespoň trošičku jako prsa a ne jako nafouknutý balónky, viz Sway...
    CASSI_DELATEX
    CASSI_DELATEX --- ---
    Biancu mam rada, akoukam tady ten zadobocni pohled na ty jeji prsa, chyrurgove ji to odflakli :((
    BRUNN
    BRUNN --- ---




    BRUNN
    BRUNN --- ---


    BRUNN
    BRUNN --- ---


    BRUNN
    BRUNN --- ---

    GAMATES
    GAMATES --- ---
    VON_GILOTINE: bohužel nevím, náhodný nález v archivech :-(
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GAMATES: nazev setu prosim?
    GAMATES
    GAMATES --- ---

    GAMATES
    GAMATES --- ---
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    ZOM664
    ZOM664 --- ---



    KACIR
    KACIR --- ---
    Docela zajímavej výběr ze starších časů - Bianca a železnice: http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2197563
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    snad je to jen otekly cerstve po operaci a splaskne to...

    ja cekam ze tak uz to jsou dva roky a ze zas nahodi o jeden rad vetsi silikon..
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BLADERAIN: ja sem videla tvy svatebni fotky, krasa :-) hlavne at te nenapadne udelat nejakou podobnou pitomost :)
    Mno a tise doufam ze ten kolagen nebo co, casem splaskne a ze BB uz nebude mit potrebu se takle nicit.
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    SHEALA: stará videa před tímhle downgradem se dají dohledat a fotek se dá najít taky spousta :-) Takže o nic nepřijdeš :o*
    Nicméně Tě naprosto chápu. Taky miluju latex (i když s ní to nemá snad ani nic společnýho - jen mě nadchla všemi kreacemi a to až po mé koupi prvního oblečku před mnoha lety) a poslední roky v tom chodím i na (nefetishácké) akce a dokonce jsem se v latexu i vdávala :-)

    Uvidíme co bude s BB dál.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BLADERAIN: mno me to strasne mrzi, protoze asi tak pred rokem jsem objevila ze proste miluju latexove oblecky a s tim i Biancu... a ona si takhle skazi rty? Je mi lito ze sem nemela delsi sanci na ni koukat jak ji to cele slusi.
    BLADERAIN
    BLADERAIN --- ---
    SHEALA:
    SHERIMOON: UF! Díky! Ani nevíte, jak se mi ulevilo.

    Musím totiž přiznat, že jsem se bála veřejného slovního lynčování za urážení IKONY, ale fakt mě to vyděsilo... Nu což - u fotek budu koukat jen na oblečky a tělo :-D
    SHERIMOON
    SHERIMOON --- ---
    BLADERAIN: :( fakt fuj, ten horní ret je děsivej
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BLADERAIN: nemas, to je udesny, nechapu ze to ma zapotrebi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam