• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • zobrazit sekci

    prijdeš podpořit squattery 14.1. do crossu?

    19 hlasy od 19 respondentů
    • 47.4% / 9 hlasů
    • 26.3% / 5 hlasů
    • 21.1% / 4 hlasy
    • 5.3% / 1 hlas

    - Toto auditko jsem založila protože pomoci je vždycky málo a jak jinak můžeš lépe podpořit, než tím, co Tě baví... A proč zrovna hudba? Protože jde o nekonečný okruh různých možností a zábavy - a tím nabízí mnoho příležitostí, jak pomoci druhým.

    - Chtěla bych zde střádat různé informace tak, aby bylo zřejmé jakým způsobem lze pomoci a hlavně poukázat na to, že můžeš pomoci i Ty, nebo kdokoliv jiný, a to bez jakékoliv investice --- třeba jen v rámci své každodenní zábavy. Aneb --- zábavou můžeš i pomáhat...

    - Víš o nějakém hudebním projektu // nejaké zajímavé organizaci, které pozitivně zlepšují, vytváří, podporují - zkrátka pomáhají těm, kteří pomoc potřebují? /benefice a jiné... // organizace, které by mohly pomáhat v rámci těchto akcí/ --- napiš mi, abych mohla doplnit tabulku v záhlaví // nástěnku;)

    - Věnuješ se nějakému hudebnímu projektu a rád/a podpoříš dobrou věc? Na nástěnce budu střádat jména těch, kteří rádi zdarma někde zahrají, či jinak podpoří... posílejte mi jména+kontakty /web, mail.../ +z jakého jste města+o jaký jde projekt+jakým způsobem můžete pomoci//pomáháte...

    - Máš nápad, kde a jak by se dalo pomoci? Dej vědět, můžu zařídit prostor /stánek, či jakkoliv jinak.../ na různých akcích --- chce to jen nápad a chuť něco dělat...

    DÍKY DÍK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam