• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAYMNAMELESS / nameleš, nebo nemeleš?
    http://namelesscrew.com/



    NAMELESS DJs:

    Saym: neurofunk, techstep, dnb
    ADM: liquidfunk, dnb
    EGG: techstep, dnb

    !!!!!!MISSION!!!!!!!


    rozbalit záhlaví
    V3S
    V3S --- ---
    probiram se staryma fotkama :)



    Street4Art 2008 - fundekave.net
    http://fundekave.net/?k=gl354-street4art-2008
    V3S
    V3S --- ---
    ok, tak jeste ze tak ... kdyztak poslete nakou pozvanku, prisel bych se podivat ... nebo spis posilejte vic a jednoho dne to vyjde, mam triletou dceru, dalsi na ceste, spoustu konicku, takze toho casu moc nezbyva :)
    SAYM
    SAYM --- ---
    zdar společne uz ne ale ja a azurit porad fungujem ja za Beatspot Azurit za Shamanic
    V3S
    V3S --- ---
    melete jeste? :)
    ZULAH
    ZULAH --- ---
    JENNES: hele sory vubec to nestham resit mam fofry se skolou..tak to zkus poresit jinak :(
    TMH
    TMH --- ---
    OZON: moc z těch kaleb jsem taky nezaregistroval :P
    OZON
    OZON --- ---
    dost nám tady ta diskuze upadá panové s timhle by se mělo začít kurva něco dělat už je po Vánocích hurá znovu do práce
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    hi boys... mam jen dotaz, kdo delal line-up na vas dnesni mejdan v matrixu?! nechapu jak dj jako je crespo muze hrat od 8 do 9.. :D :D

    http://www.drumandbass.cz/news/detail/5404-nameless--matrix--praha-8-1-2010.html
    JENNES
    JENNES --- ---
    vsem preju stastnej novej rok a mnoho vydarenejch akci v nadchazejicim roce

    PF2010
    PLOTEKK
    PLOTEKK --- ---
    :)
    V3S
    V3S --- ---


    ;)
    PLOTEKK
    PLOTEKK --- ---
    A netvrd,ze si o nikom spatne nemluvil :) Jenom lzi....rehni aspon nekdy pravdu,rekni klukum,ze do mne furt hustis,abych neodchazel,ze to rozjedem jenom mi dva....mne by zajimalo jaky budou mit nato nazor......Nekdy si uvedom co vlastne rikas,kdyz budes takovejhle tak ti ani nic jinyho nezbide nez hrat za nameless,protoze by te ani nikde nechteli :(
    PLOTEKK
    PLOTEKK --- ---
    To co jsi Sayme napsal nema hlavu ani patu.....mne nevadilo,ze se nicili veci,ale ze jste mne bez lidskosti okradali.....Nenecham si srat na hlavu.....omluvou to nenapravite
    PLOTEKK
    PLOTEKK --- ---
    A vymazte mne nahore,kdyz uz za nameless nehraju...dekuju
    PLOTEKK
    PLOTEKK --- ---
    Ja vim Sayme,ze jsi tomu dal hodne casu,ale co ostatni? Kde byli,kdyz jsme uklizeli sklad,kde byli kdyz se resili milovice atd....Proste system je rodina a ja uz jsem vas nemohl brat ani jako kamaradi....protoze ste si za to mohli samy......Jedinej muj opravdovej pritel co kdy byl v nameless je Azurit....To je clovek,kterymu tady nesaha nikdo ani pokolena....proste je to tak
    SAYM
    SAYM --- ---
    sry za chyby
    SAYM
    SAYM --- ---
    dobry ja sem do toho asi nedal ani k nikdy sem nepremlouval mati at nam pujci auto urcite mi neodesli odposlechy jen tak ze sme se na ne koukaly...myslim ze na tom mame kazdej straty ale to je normalnii kdybisme nechtely tak do toho ty penize nedavame a tet si to budem vycitat mno proste husty dobre ste to zavrsily kuciii ja myslim ze kazedej ma na tom nejakou zasluhu nekdo mensi nekdo vedsi ale vzdycky sme se na vsem tak nejak podilely...vzdy je to jednou lepsi a nebo horsii ale filoo uvedom si ze ty ptrachy do toho budes cpat dicky kdys ty budes chtit..nikdo te nikd y k nicemu nenutil nebo snad jio......me jen mrzi ze kdys odchazel azurit tak sem to chtel udelat taky ale rek sem si ne dit co by kluci potom delaly.... to jim nemuzu udelat.....vysrat se na ne.... pa kdys se neco zacne tak se to ma dotahnout do konce...a kdys sou nejaky problemy tak by se o tom melo mluvit a ne mlcet mlcet mlcet a pak najednou odejit a rozjizdet jaky sme curaci a ze tamhle todle ja nevim asi mam jinej nazor....ja chtel dicky dobre pro vas.... a nikdy bych o vas pred ostatnima spatne nmluvil nebo tak hlavne sem se vzdycky snazil vsecno vyridit....zajistit.........zamrzi to no kdys zniceho nic padaj takovi nazory hele je to vas boj.......kluci ja budu nameless i kdybich mel bejt sam... a at si rika kdo chce co chce jde tu hlavne o hudbu........a kazdej sme nejakej....nevim co bych mel dal rict....takze good luck
    PLOTEKK
    PLOTEKK --- ---
    Omlouvam se vsem cestinarum :)
    TMH
    TMH --- ---
    KARLUSH: tjn :D
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    AZURIT23: :D

    jinak co mate mezi sebou netusim,tak si to neber osobne;) PLOTEKK:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam