• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SKRAPPAElektropanx sound
    MEGAKOCI
    MEGAKOCI --- ---
    SKRAPPA: já chci náký fotky miminka :)) ňuňuňu ... ukaž ! ukaž ! ukaž !
    SKRAPPA
    SKRAPPA --- ---
    CHRPA: Ta né,ta bude slušná,studovaná.Má to v genech..Teda hlavně s Janiny strany?:-)
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    SKRAPPA: ta už bude mluvit jak dlaždič,až ty budeš dělat generálního ředitele vaší firmy:D
    SKRAPPA
    SKRAPPA --- ---
    CHRPA: Voe...já budu generální ředitel naší firmy:-))To bude zajímavější.Můžeš mi dělat tiskovýho mluvčí.....
    Nebo já řeknu dceři,ta už bude určitě umět mluvit:-)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHRPA: zvedam :D
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    SKRAPPA: ty mlč.. ty jsi hlavní dezertér!:)
    a proto jmenujme Estebana novým generálním ředitelem a zároveň tiskovým mluvčím a reprezentativní figurou EPX soundu..
    kdo je pro,ať zvedne ruku:)
    SKRAPPA
    SKRAPPA --- ---
    To by měli...Není o nich vůůbec slyšet,hrůza:-)
    MEGAKOCI
    MEGAKOCI --- ---
    presne tak !!
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    kdy budete dělat nějakou párty kluci?? ..co je škrápa zamilovanej a odstěhovanej na západ,tak je s váma hovno!.. koukejte se vytáhnout a udělat nějakou párty na rozumnym místě,ať si na vás můžu jít zapařit,kamarádi:)
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    POHODAVOLE: nj,už to neni,co to bejvávalo:) ..víc lidí u gramců než v kotli:)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    CHRPA: presne tak a jeste kdyz zacla hrat rychta tak sme v kotli byli dva :D
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    dobrý fotky.. ale lidí tam moc nebylo asi.. takovej privátek:)
    SKRAPPA
    SKRAPPA --- ---
    CHRPA: To víš..teď si sednu,pustím si nějakou klidnou hudbu,dám si vínečko...:-D.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    CHRPA: Tak nadejne to s tim Kubou vypadalo a pak tohle:))Chech ale uvedomelej technar...pobavilo:))
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    SKRAPPA: tjn,kariéra a rodina na prvním místě:) ..kde jsou ty časy,kdy si byl ještě zapálenej a uvědomělej technař.. jj,kdeže loňské sněhy jsou?:)
    SKRAPPA
    SKRAPPA --- ---
    CHRPA: To je fakt...stereotipní francouzský vodrhovačky:-)Teď jsem hroznej kariérista:-D...
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    SKRAPPA: jak vyměklej vole?:) ..ABRA 02 je právě celkem nářez! ..to víš,stárnu.. a s přibývajícím věkem ubírám na bpm:)
    ..a když jsme u toho,ty si taky z narkoteků přesedlal na acid (eště než ses na to vysral uplně:)) ..stačí se juknout na tvou kolekci a wantlist na deskách;)
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    SKRAPPA: Prave,zase takova bomba to teda neni:))
    SKRAPPA
    SKRAPPA --- ---
    CHRPA: Si nějakej vyměklej na starý kolena:-D...
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    DEDEK_MUDRZHOR: jj,tuhle desku nejde jinak než zbožňovat.. enjoy:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam