• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MTOCH R O N O & L*U*N*A*R tribes of freaks, music&children&nature&animals lovers
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    a jeje no to bude veselo..az budou fotky rozeslu poptam se..chudak fajticka ta ma teda zahul.)
    ve ctv se ozvi...

    a terminy na mejdan jsou s nama trochu tezky vcera jsme vykutily,ze jedinej vikend mame 20.8....
    MTO
    MTO --- ---
    tak jich je zase 8, prisli na svet vcera pres den....
    nastesti uz sou dva zamluveny. tak se ptejte, prosim :-)

    fotky budou az se jim otevrou oci.
    mony mozna prijdu ve ct dopo na kafe, dam vedet :-)
    MTO
    MTO --- ---
    tak stenata zatim nic. predchozi byli na uplnek, tak asi nsk v noci...

    za chvili jedu do phy zavolam mony zitra,jak se potkame ju?

    terminy na kalbu mame nabidmuty tuty:

    29.7. - 31.7
    12. - 14.8
    9.-11.9
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    MTO: no tak to sem zvedava a ty maly chlupaty pupiky:)na fotky se tesim...
    to je dobry napad mit,tyto stenatka jako posledni :D fajta je teda zaslouzila mamina:)

    auticko hledam a az mi nejake padne bude .) at v tom neni ta maruska porad sama..

    rumova edita je sikovna holka,aspon z vas budou poradny chlapy:)
    kdy by mel bejt ten mejdan u vas?
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    MTO: no, tak to jsem na masters, makam tam pro spark :( tak jindy, byl sem ted na otocku 2x v klatovech, priste vemu kolo a dorazim do tetetic s tuzemakem, deal? :)
    MTO
    MTO --- ---
    MONCHO: jj ten samy otec.... ferda hofmajstru :-) fotky pak budou...
    uz sem domluveny s veterinaram, takze tyhle budou opravdu posledni...

    neboj auto se k tobe dostane :-)

    jo jinak se o nas stara rumova princezna edita, takze pravidelne snidame a mame jedno teple jidlo denne. vsichni pekne kynem :-)

    LOSTINSPACE: budes v praze 15.,16., 17.7?
    prijedu v patek navecer, v sobotu je ta oslava, ale vecer uz budu zas volnej...
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    MTO: nacelniku Bujna sipko..mejdan si uzijeme jako vzdycky a dekujeme..ja doufam ze se ten open air domluvi protoze se moc tesim na akcicku venku...ma dodavka nebude..naposledni chvily z toho seslo...:( uz bylo vse domluvene,ale...no smutnim ale vyberu jinou:Dpodle tvych predstav to bude asi nejakej te wolfík :)
    na stenda se poptame...s kym to ma stim samim?teda marto asi by si mel neco udelat nebo bude rodit co pul roku chuderka:)
    az tu budes doufam ze se uvidime...
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    MTO: dude, dej vedet, az pojedes do phy, kdyz tu budu, rad te uvidim !!!
    MTO
    MTO --- ---
    tak si parto na vinori uzijte!

    nejaky info z tete:

    - lunar spi, pac koksa odjel makat do ostravy a odvez skoro vsechny desky, nicmene nsk se ozval a musime dat dohromady ten letni mejdan tady u nas :-)

    - v mezidobi sme zalozili udernou jednotku tete-tubies, udelili nekolik radu zlatych kalisku a konecne ke me prislo indiansky jmeno - nacelnik Bujna sipka

    - taky fajta za tyden porodi, tak se prosim ptejte zda nekdo nebude chtit stenatka - k odberu v pulce zari...

    prijedu za tyden slavit 90 narozeniny myho dedy, tak se doufam v praze potkame :-)

    MONCHO
    MONCHO --- ---
    tak mladezi,jelikoz je open air v jednani a nas uz nabevi sedet doma,pripravili jsme pred openovy mejdan v praze :)

    MONCHO
    MONCHO --- ---
    MONCHO:porad je volnyyyyyy :)
    LOSTINSPACE
    LOSTINSPACE --- ---
    MTO: Cool story bro ! :))))
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    no jeste ty prachy :D
    MTO
    MTO --- ---
    :-) go ahead!
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    410 petivalec ...je to mazlicek k marusce jak vysitej...nemuzu bez nej zit .)

    ja vim...ale kdyz uz tak nebudu troskarit ne :)
    MTO
    MTO --- ---
    MONCHO: no to je nunik :-) nejaka 309 nebo?
    vcera sem zrovna domlouval servis pro marusku aby na karneval byla fesanda :-)

    i kdyz myslim tobe by sluselo nejaky to fauve :-))))
    burak vis jak?
    MONCHO
    MONCHO --- ---
    ach ach....

    MONCHO
    MONCHO --- ---
    martine martine martine..ti tvy hafani to je neco..sem rada,ze je fajta jakstaks v pohode..aspon mela zazitek,sem zvedava jak vypada ostrihana...a dalsi stenata?uuuu jeeeeee no tak snad ne ne?

    ja mam dylema,sehnala jsem UZASNOU dodavku..nadhernou perfektne vymydlenou marusku...pro pet osob i v papirech vykobercovana s luzkem vzadu,novej lak no proste mazlicek,rocnik 92 a najeto 250 .... chlapik ji jeste ma je v plzni a chce za ni 89 s tim ze je po celkeve oprave a podobne...no jo jenze kde vzit ty prachy..ale ja ji proste MUSIM mit!!!!!!
    MTO
    MTO --- ---
    MONCHO: ted si uvedomuju ze tu nedeli povezu deti zpatky do nemecka, takze by to bylo asi narocnejsi...

    no uvidime
    MTO
    MTO --- ---
    zpravy z tete:

    vyndana fajta a laptop kaput

    Slusna storka z pondelka. Prijela segra kamaradky a ze ostriha fajtu mym strojkem na vlasy, kdyz nejsem schopnej dorazit na termin k veterinarce...Pochvaluje si jak hezky drzi. No ale chlapci o vikendu varili bylinkovy maslo a z nej cokoladu. Zustalo hodne, dali mi ochutnat, ale bohuzel hrnec nechali stat na zemi. Ja si neco delam nahore,pribehne gerny, hele fajta se asi otravila, bleje volej veterinare. bezim dolu no a ona je chudak uplne na kasi, protoze se zjistilo ze hrnec je vylizanej docista. Uz vecer byla celkem ok. No jen doufam ze ji to nezachutna, jak bazce. Ta s nama chodi regulerne kourit resp. cmuchat :-D
    (a taky mam pocit ze je zase v tom...)

    no a pri navsteve prahy mi o vikendu zmoknul komp,takze taky radost :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam