• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHONETIX_ROBNEW OCEAN, OCEÁN & PETR MUK
    Diskuzní fórum věnované legendární a kultovní novoromantické kapele a jejímu zpěvákovi

    Stránky o skupině OCEÁN : ocean.wz.cz, ocean.musichall.cz, ocean.estranky.cz

    Fanclub Oceán na Facebooku : http://www.facebook.com/fanclubocean

    Oceán Video Channel : http://www.youtube.com/user/sternDM1

    Stránky Petra Muka: petrmuk.cz/

    SPŘÁTELENÉ AUDITKO:

    [ AAUDITKO PHONETIX ]

    rozbalit záhlaví
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    MIRAGE: Tak doufám a ze srdce Ti přeji, aby aspoň Tebe

    odbanovali...

    O té anketě dobře vím, jen si osobně myslím, že by to nemělo být do konce života.

    Nic víc, nic míň.

    Jinak srandu mám rád a králíky taky. ;-)

    A už jsi mě inspiroval, kam obrátit svou pozornost. ;-)

    Konec OT.




    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    PHONETIX_ROB: Jsem zabanovany asi tak 2 roky od MXL v auditku Electrosmog a dokonce bez duvodu, nepsal jsem tam nic, co by bylo offtopic. Ptal jsem se na duvod spravce RONa a odpovedi jsem se nedockal. A banuju snad za to nekde nekoho? Ne, proste tam nechodim, kdyz me tam nechteji.

    Znovu zduraznuji, nepamatuju si presne jak dlouho to je, ale okolo dvou let urcite. A ano, nejlepsi je obratit svou pozornost jinam, idealne tam, kde je vitana a k uzitku.

    Neni dulezite, co si o banovani myslis, dulezite je, ze kdyz se neumis chovat jako nestranny administrator, tak ho nemas delat. Banovani tu neni jen tak pro srandu kralikum, ale proti tem, co zanaseji odborna auditka svymi nesmysly, ktere tam nikoho nezajimaji. Takze banovat se musi, ale jen, pokud je to nutne. A co si pamatuju, tak tvuj ban v EBM nutny byl, nekde by tam jeste mohla byt anketa, ze to nebyla jen zlovule Tranzistora nebo jineho admina.
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    MIRAGE: Ty nejseš několik let zabanovaný. Kdybys někdy byl

    (což Ti ale vůbec nepřeju) a nikdo Ti ani neodpověděl na slušně napsanou zprávu,

    tak bys zcela jistě musel hledat jiná řešení...

    Ale možná, že žádné není - pokud druhá strana Ti není schopná napsat alespoň

    krátkou věcnou odpověď.

    Ale třeba bude nejlepší obrátit pozornost jinam... ;-)



    Znovu zdůrazňuji - Ty nejsi několik let zabanovaný.

    Já jsem mazal příspěvky a banoval jednorázově jen dva tři dny. ;-)

    Nikdy PŘEDTÍM ani POTOM jsem to už neudělal.

    To myslím svědčí zcela jasně co si o této činnosti myslím. ;-)


    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Znovu opakuji, ze jsem vychazel ze zalozky prava, kde byl uveden spolu s nami, to ze to znamena neco jineho nez ban nevim, protoze tu nebanuji.

    Ja nejsem spoluadmin, jen nastenkar.

    Vyrizovat nic nebudu, protoze to tam nikoho nezajima a tudiz bych byl offtopic.

    Ale me prece porad nekdo kritizuje a branim se snad tim, ze bych mazal jeho prispevky nebo jej nekde banoval?
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    MIRAGE: SINUS nebyl nikdy zabanovaný. Znovu opakuji - ověř si to třeba přímo u něj...

    Jednu dobu jsem mu rozšířil pravomoci na úpravu auditka, ale nebylo toho vůbec využito, tak zřejmě platnost automaticky skončila... To je vše k výše uvedenému.

    A Miragi mě jde jen o jedno: Ať mi TRANZISTOR či někdo jiný jasně a bez vytáček odpoví, jestli mám ban v EBM na doživotí nebo jen do určité doby či jak jinak to bude fungovat do budoucna.

    Jako každý uživatel mám právo se dozvědět pravdu o takovéto elementární věci a zveřejnit ji.

    ZATÍM MI NA VÝŠE UVEDENOU OTÁZKU, KTEROU JSEM VŽDY NAPSAL VE VŠÍ SLUŠNOSTI NIKDO NEODPOVĚDĚL - ANI TY JAKOŽTO SPOLUADMIN !

    A co se týká mazání příspěvků a banování v tom byl mistr SYNTHY. Já už ho nikdy nedoženu, protože banovat ani mazat už NIKDY nebudu... ;-)

    A vyřiď tam v EBM auditku, že pokud se nebudou nikdy vůbec zmiňovat o PHONETIX, tak nebudu mít potřebu PHONETIX bránit.

    Kdyby Tebe někdo kritizoval Ty by ses nebránil?

    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    SYNTHY: Ano a co má být? ;-)
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    SYNTHY: Přečti se všechny moje příspěvky a zjistíš, že jsem jich napsal velké množství a navíc hodně narychlo...

    1/ Opravuji: Lístek může chodit. Ale musíš mu nechat narůst nožičky. ;-)

    2/ My ve PHONETIX si huby nerozbíjíme. Jak to praktikuješ Ty v jiných kapelách je Tvoje věc. ;-)

    3/ Násilí je cesta primitivů. ;-)

    4/ Vidím, že už chybí jen obojetná fraktura noh. ;-)
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Par odpovedi pro Roberta:
    Co se tyce Sinuse, tak jsem vychazel z polozky "práva", kde je mimo vsech zabanovanych uveden i Sinus - [ NEW OCEAN, OCEÁN & PETR MUK ]
    Ma tam sice nizsi cislo nez ostatni, ale nejsem tak zbehly v banovani, abych vedel, co ktere cislo znamena.

    Co se tyce RO v EBM auditku, tak to mas zcela po pravu, uz jsi nejen tam nadelal az dost flamewars, offtopic prispevku a byl bylo by to jen dalsi auditko z mnoha, kde bych od tebe nachazel jen flyery na koncerty Phonetix, ktere tam stylove nepatri. Vena je ten posledni, ktery by za ten ban mohl a pokud vim, tak neni jediny spravce.

    Auditka na Nyxu neslouzi k osobnim mstam ci natlakum, ale k informovani o vecech, ktere do toho ktereho auditka patri a diskusi o nich. Tzn. v EBM se resi EBM, v Ocean auditku se ma resit Ocean a nikoliv neci ban v jinem auditku. Protoze vidim, ze cist auditka, ktera sis zalozil, abys je mohl zahlcovat svymi prispevky, ktere tam casto nepatri a mazat prispevky jinych, ktere do toho auditka patri, je jen ztrata casu, prestavam je sledovat. A doporucuju vzdat se jejich spravcovani ve prospech nekoho, kdo se bude opravdu starat o Ocean, Erasure, Lakeside X atd. Protoze jinak jsou tu uplne zbytecne a rozhodne ne pro fanousky techto kapel.
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    PHONETIX_ROB: Ještě bych dodal, že "úplně zcela" je vlastně sy-synonymum. :-)
    SYNTHY
    SYNTHY --- ---
    PHONETIX_ROB:

    1. Lístky se zásadně nehodnotí na recepci
    2. Myslím, že tě Hynek rozviklává pravidelně ale ne přes hubu.
    3. "jednou, málem, pořádně" by mělo být "jednou, opravdu, pořádně"
    4. S obojetnou frakturou bys byl konečně věrohodný, tedy tvůj hudební "výkon".


    :-DDDDD

    Hezké odpoledne. :-D
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    STRANGEM: Pokud víš, kde ta recepce je (nepiš tady prosím

    adresu), tak ten lístek tam můžeš hodnotit.


    Ale nebudu Ti lhát, pravděpodobnost že přijdu je 50 na 50.

    Teď mě Hynek rozviklal, když mi připoměl, jak jsme jednou málem oba dostali pořádně

    přes hubu od fanoušků EBM na akci Welcome To Hell ve Styxu...

    A má pravdu v tom, že by se mu potom špatně zpívalo s rozbitou hubou a já bych

    vypadal už úplně zcela nevěrohodně jako klávesista s oběma zlomenýma rukama. ;-)
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    STRANGEM: Tady [ LETAKY-POZVANKY-FLYERS (...letaky najdes filtrem...) ] je

    klasický příklad neobjektivity...

    Měla by se hodnotit grafická a textová kvalita plakátu a ne to, kdo ji tam dal.
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    STRANGEM: Strendži, mám-li odpovědět přímočaře, tak mi šlo jen

    o jedno:


    Upozornit na to, že banování není dle mého skromného názoru správná cesta.


    Ale ať si každý udělá svůj názor...

    Co se týká podobnosti zpěvu Hynka Holubce s Petrem Mukem dovolím si s Tebou

    nesouhlasit. Tvrdím jen jedno - v současných nových písních ji tam (podobnost)

    rozhodně neslyším.



    Co můžu veřejně přislíbit je to, že ode mě nikdy nikdo nedostane ban ani tady

    ani v jiném auditku.



    Takže banána nedostaneš ani Ty, banány došly. ;-)


    A co se týká moci, tady na Nyxu ji rozhodně podle mě nemám. Těch pár auditek co

    navštěvuje pár lidí...

    Možná by někdo mohl říct, že na Facebooku... tam je všechno řádově jinde (kolem

    1650 přátel, přibližně 250 fanoušků PHONETIX). Ale to jen v porovnání s Nyxem,

    jinak jsem i tam téměř bezvýznamným člověkem - významné kapely tam mají tisíce

    až desetitisíce fanoušků...

    STRANGEM
    STRANGEM --- ---
    a sem v práglu, takže Tě ho můžu dovezt na recepci ;) neska nebo zejtra ;) s vlastnoručnim podpisem marka prchala ;)
    STRANGEM
    STRANGEM --- ---
    lol a teď to najust nacpeš všade tam, kde to bylo a nikdo to nesmazal :-D ale děkuju za podporu, máš u mne volňáska!!! ;)
    STRANGEM
    STRANGEM --- ---
    PHONETIX_ROB: vole já Tě seru na banán a celou žabomyší válku, klydně mi ho dej zpátky, jenom nevím, proč si strhával plakát na koncert Tvojí milovaný kapely, ke kerýmuž bejvalýmu zpěvákovi je Tvuj zpěvák přirovnávanej, ať ho sem dal kdo ho sem dal? to mne sralo, příspěvky moje nebo tranďáka, nebo kohokoliv jinýho si maž jak chceš, dyž nevobsahujou cokoliv, co je dost ontopic tohodle klubu ;)

    takže mně banán klydně zpět, beru ho rád, a esis sis pohřál dušičku, jakou máš moč, hřej si jí dál, přeju Tě to ;) dycky sem se Tě zastával, aji phonetixu, ale už seš pro mne jenom ubohej sráč a řeknu Ti to rád na jakejkoliv akci do vočí, kde se potkáme, tak jako sem Ti mockrát už řek, co bys měl, moh dělat jináč než děláš ;)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    PHONETIX_ROB: chápu...promiň že jsem byl indiskrétní..
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    GULDUR: No comment.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    PHONETIX_ROB: a ty máš židovské kořeny?
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    GULDUR: Tak se také upřímně přihlaš ke své kultuře. Nic víc nic míň. Já bílou sílu nenávidím.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam