• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    CMAN
    CMAN --- ---
    pouze bary to nepoplatej proste
    CMAN
    CMAN --- ---
    jinak se prachy vybiraj na pronajem, eletriku, logistiku a neco malo navic aby byla rezerva... ucinkujou vsichni zadax opet...
    CMAN
    CMAN --- ---
    to knourani mi taky leze na nervy...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    TYCZKA: jestli by nebylo lepší si naplánovat reálný zisky a od toho odvíjet složení účinkujících.Nasmlouvat si kdekoho a pak s brekem chodit, že se provařilo umí každej Alois.Promiň.
    Další rok se sponzorama k poblití a dneska bez sponzorů za peníze.
    200,- mi rozhodně přijde dobrá cena, jen jsem trochu alergickej na to vaše kňourání s provarama.Buď to chci dělat úplně volně a budu tak k tomu přistupovat a nebo si za to nechám zaplatit a bude to podle toho vypadat.S politikou "každý účastník je součástí festivalu" a volnomyšlenkářskym přístupem mi to vybírání vstupnýho přijde jako plivání do obličeje sobě samému.Každopádně lepší, než ty sponzoři.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SUOTAM: hele, mě baví dřevo. a protože vázání provazů je únavný, tak na jednorázovou akci by nebylo od věci to prostě ztlouct z hřebíků. nemám konkrétní nápad (nebo možná mám, ale nechci ho prozrazovat). taky jsem dost amatér, který toho zatím moc nepředvedl. ale viděl jsem fotky z Burning Mana a líbí se mi jejich styl a myslím, že by to šlo nějak doplnit o "ekologický rozměr" (třeba že se to nespálí, ale že si to dříví pak rozložím, rozřežu a odvezu domu na topení v krbu :-)) samozřejmě žertuju - můžete to klidně i zapálit nebo trvale vystavit, likvidaci pro vlastní spotřebu nabízím jen jako volitelný bonus :-)
    BOREC
    BOREC --- ---
    XCHAOS: my mame takovej stan zelenej, už proverenej, ale muzem to spojit a udelat z toho tvyho domu prostor na odpocinek
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    XCHAOS: presne proto delame ten work kemp, kde se budou stavet prave takovy nesmysly. drevo se shani, uvidime jak to dopadne,ale urcite bude.

    budu jeste informovat jaky materialy muzem nabidnout a jaky si mate pripadne privezt
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BOREC: můžete udělat čajovnu v mým dřevodómu, ať se využije :-) mě by popravdě asi bavilo ho na začátku postavit a na konci zbořit, ale většinu času nemuset nic řešit.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    BOREC: jednu cajovnu udela v chilloutu shkrk, tak myslim ze druha komorni nebude na skodu. vic v poste
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ... nebo jinak... jak je to s tím materiálem (vloni spousta dřeva ?) asi by mě bavilo přijet o něco dřív a postavit z toho dřeva nějaký monstrózní nesmysly ve stylu Burning Mana...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SUOTAM: na pořádný kino nemám dost velký plátno, dost dobrý projektor ani dost kvalitní zvuk. takže jaký tam bude přesně využití, to nevím.
    BOREC
    BOREC --- ---
    jak je to s čajovnama letos ? bysme udelali takovou komorni, kdyby byl zajem..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    XCHAOS: supr, dik! co se tyce hrani v chilloutu,napis pekymu (id peky).

    dom urcite vem, kdybys v nem nechtel delat kino,tak vyuziti urcite najdem!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    jednak bych tam asi někde rád vystoupil (v chilloutu ?), jednak nabízím svůj dřevodóm (vloni kino..)
    NATAALKA
    NATAALKA --- ---
    SUOTAM: taky souhlasim! a jen doufám,že přijede hodně lidí, pomůže to a všechno se zaplatí!..
    myšlenka free festivalu je pěkná,ale pokud má freeze aspoň za něco stát a vás nezruinovat,tak to jinak nejde..
    ALIENJEDNA
    ALIENJEDNA --- ---
    SUOTAM: chválim, má to svou logiku.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    JARDAK: dycky to můžeš obejít, jesli máš na to to srdce a žaludek :D
    všichni víte, jak jsme skončili každej rok a předchozí akce, že? :) pokud bez sponzorů, tak si holt musíme trochu přispět sami....
    DHIRTY
    DHIRTY --- ---
    rád bych se také zůčastnil prací + nějaké to hraní:) dubstep drumy breaky nebo psytrance dejte info :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    JARDAK: nastesti si clovek muze vzdycky vybrat, co si za dve kila koupi. malokdy se ale do vyctu polozek za tuhle cenu dostane freezefest, zejo.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    povinny vstupny mi prijde ve spojeni s myslenkou tohoto festivalu nevhodny, libilo se mi ze je to vstupny dobrovolny a ty dve kila sem stejne dal. mozna tam kvuli tomu prijede jeste min lidi. ale kdyz to jinak nejde..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam