• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    cha!
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    MOMENT: a já ještě koukám do diáře žejo a prej "no tak v srpnu mám jenom O2 Open Air, ale royksopp mě stejně moc nelákaj, tak se na to teda asi vyprdnu a pojedu s tebou" :D
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    OPRAH:
    SUOTAM:
    ha ha ha D uz vas vidim D
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SUOTAM: p.i.tch.o. :D
    CMAN
    CMAN --- ---
    LOWRIDER: OPRAH: zupa - kdo muze s timhle pomoct - kontaktuje vas id TYCZKA ta to shefuje :)
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    CMAN:
    moch bych něco vytisknout i vylepit v český lípě
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    OPRAH: ja o srpnu nikdy s nikym nemluvil:)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    BEDUAN: díky, bédo trávníčku :) těším se až tě uvidím v plné parádě. jinak samozřejmě počítám s tím, že dostanu úlohu čestného baviče, jehož pole působnosti bude ve frekvenčním pásmu lokálních walkie talkies :DDD
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    OPRAH: zaří milí.)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SUOTAM: hele tak jak je to teda? vcera sme mluvili o srpnu ne? :) nebo sem byl tak moc po jednom pivu? :D
    CMAN
    CMAN --- ---
    v srpnu by to nebylo moc freeze :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    sakra ja myslel, ze se to letos kona v srpnu a ne v zari, jak pisete na udalosti...)))
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    supr. muzu to samozdrejme udelat o neco lehci..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SUOTAM: to musis mit stejne sprevodovany, aby ti samotnej motor utahl 30kg, tak musi bejt celkem velkej.

    BTW mam kdyztak motor ze zubarsky vrtacky, ten ma 10k, ale kdyby se to zprevodovalo, tak by to imho utahl
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    CMAN: vytisknout ne, vylepit ilegalni mista v praze ano :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    shanim na jednu instalaci na freez elektromotory. potreboval bych aby byly uz zprevodovany a tocily se hodne pomalu (treba dve otacky za minutu) a aby utahly v kolmy poloze treba dvacet az tricet kilo.

    nechce se mi moc delat s nakejma konstrukcema a prevodama,takze by byo idelani,kdybych rovnou na osu motoru navaril drzak a do nej tu instalaci zasadil.

    dik za tipy
    CMAN
    CMAN --- ---
    Nemate nekdo moznost vytisknout prip. Vylepit pro freezefest naky plakose? Navrh uz je hotovej delal ho smyslov bude tu co nejdriv I tiskovy data. Nebo aspon kdyby nekdo delal v tiskarne a mel moznost dat neco na kraj archu aspon par miniletacku a tak...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SUOTAM: Jana Režková nevystavovala náhodou v Tribal Art Galery v jesenici ??
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    na webu se pracuje
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    SUOTAM: dejte to na web .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam