• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    TULEN
    TULEN --- ---
    SUOTAM: tak sem byl slepej...
    TYCZKA: ja to totiz hledal hlavne tady no, super ze to tam uz je
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    TULEN: http://www.freezefest.cz/novinky/vstupne-na-letosnim-festivalu


    je to tam v novinkach,ale dalsi novinky uz to vytlacily na jinou stranku. nekam to tam jeste napisem. je to i na letaku
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    melo by to tam bejt
    TULEN
    TULEN --- ---
    tady na nyxu v eventu pisete ze bude vstup, na strankach o tom nemuzu najit zadnou zminku. sem slepej nebo to tam neni? rad bych poslal informace znamym, ktery nejsou na nyxu
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ps: jen vazny objednavky
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    POKUD MATE NEKDO VYMYSLENOU INSTALACI,NA KTEROU BUDETE POTREBOVAT DREVO OD NAS, NAPISE MI DO POSTY ROZMERY A POCET KUSU (TRAMY,LATE,FOSNY,PRKNA..),AT TO MUZU NAHLASIT NA PILE
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TYCZKA: a prej, ze je nemuze najit. a ma je ve svym auditku.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    TYCZKA: ja nebyl radsi ani na jednech,tak nemuzu posoudit:)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    jo tam jsme soutezili o nejlepsi prkynko!! :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    SUOTAM:
    tyhle byly stejnak nejlepší :))

    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Pokud ma nekdo zajem prodavat, vyrabet, prezentovat neco na freezu jako stanek napiste mi prosim do postu. Domluvime se na podminkach, ale budte rychli, misto je omezene.

    Jidlo, Kafe, Caj prosim nepiste toho mame dost ;)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Oficiální začátek workkempu bude 11.9.2010 v 00:01!! Přijeďte si vytvořit vlastní dekoraci nebo pomoci s přípravou areálu festivalu Freeze Fest!
    Dřevo, barvy a jiný materiál bude k dispozici.

    Aktivní účastníci workkempu mají vstup na festival zdarma!

    Hudební doprovod: Bandazi sound system
    Zázemí: parking, stanování, bar

    [ FREEZE FEST WORK KEMP / 11.9.2010 - Milovice - Boží dar ]
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    nemate nekdo doma malou centralu,tak 5 kw, na pujceni na workkemp? zivit by mela naky svetla na vecer, pilu a podobne. posta dik
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Kdo by chtěl pomoci z výlepem a roznosem letáků, tak prosím mě do pošty!! :)


    BOREC: už ti píšu :)
    BOREC
    BOREC --- ---
    BOREC: kdyžtak pošta čus. :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Myslel jsem že je to hlavní tahoun na festival:
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    urcite si vzpominate na nase krasne drevene zachody. tak jako predchozi dva roky,je budem i letos stavet ze dreva. prijde nam to ekologictejsi a hlavne levnejsi.
    bohuzel clovek co je stavel loni a predloni se letos nezucastni a proto hledame noveho stavbyvedouciho, ktery navrhne design a od nas dostane material,misto a lidi na pomoc, plus nakou odmenu,na ktere se jeste domluvime.)

    zajemci o tuto lukrativni pozici stavbyvedouciho se mi prosim hlaste do posty:)

    loni:

    (predlonsky sem uz nikde nenasel)

    GULAZ
    GULAZ --- ---
    muzem vylepit naky na ceskolipsku. satanuzel nemame moznost barevneho ani velkoformatoveho tisku, tudiz jestli mi je nekdo posle postou neni problem, jinak smula.
    BOREC
    BOREC --- ---
    tak to je jasny, kdyby jich bylo aspon 1000 tak bych to snad mohl nechat vylepit za nejaky ty čoudy :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    klidně by to ještě nějaký chtělo :))
    BOREC
    BOREC --- ---
    mate jich hodne ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam