• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    MASOO
    MASOO --- ---
    ONDRASEEEK: mozna kluci z modryho, neco sem tam zaslechla, ze si mysleli, ze to sbalila cajovna.....
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ONDRASEEEK: barev bylo k dispozici dost,ale nutit lidi aby tam malovali nebudem:).

    jinak diky, ja si to uzil.)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    ONDRASEEEK: no to si to asi nevidel dneska :) malovalo se tam o sto sest.

    ad. zlodeji to byl nejaky totalni ulet, byli tam pry pristizeni nejaky tri romove, kteri vykradali auta i za pritomnosti majitelu??! nevim jestli to ma cenu, ale asi to poresime s mistni policii, pac to vypadalo na nejakou hodne pripravenou particku....

    Jinak prosim vsechny skvele fotografy a kameramany posilejte nam fotky do archivu na linda@kulturajinak.com predem mooc diky
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    KOOTCHA: ale je pravda, že zloděj to byl značně solidární, neb kreditku a doklady mi tam nechal!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    mně tam ukradli 8ku z kalhot ze zavřenýho stanu, když sem spal a holce vedle stejnym způsobem pár stovek.sem nežral tohle.ale sem debil, že sem si ty peníze doma nevyložil...
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    TIP: jj, jenom u nas na kempeni okradli tri kamose a hodne dalsich lidi rikalo to samy...je to des
    RAMO
    RAMO --- ---
    díky všem organizátorům,účinkujícím i "pouhejm spolukaličům" za super akci, bylo to opravdu důstojný rozloučení s létem:)

    TIP: kámošovi ukradli brašnu s dvouma foťákama, sekat ruce hajzlum
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    TIP
    TIP --- ---
    BAREKULA: krádeže?? tyjo, o ničem jsem naštěstí neslyšel
    TIP
    TIP --- ---
    BAREKULA: krádeže?? tyjo, o ničem jsem naštěstí neslyšel
    MASOO
    MASOO --- ---
    Děkuju, výživné, poučné, inspirující
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    JESTERICE: tak to jsem rad
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    tak velky podekovani organizatorum, jako každej rok perfektní, letos jsem si obzvlášť užívala noční osvícení, projekce a instalace. jsem ráda, že návštěvnost byla dostačující a až na pár demencí(za které organizátoři rozhodne nemohli-jako např. četné krádeže...) to bylo vážně za jedna s hvězdičkou
    JESTERICE
    JESTERICE --- ---
    Jedna post-freeze-festová (kočkaři už vědí): Když jsme dnes před polednem jeli na freeze, abychom odvezli nějaký materiál, našli jsme na cestě tuhle princeznu. Je asi 4 měsíce stará. Zřejmě ji někdo srazil autem a zřejmě se to stalo jen chvíli před tím, než jsme tudy jeli. Tak jsme ji vzali na veterinu a zdá se, že bude snad v pořádku. Kdyby to byl kocourek, asi by se jmenoval nečekaně Freeze, protože je to kočička, je to Rozinka :) Takže nevím kolik dětí bylo na Freezu počato, my máme tohle mimino :)
    JAEN
    JAEN --- ---
    Zdar, kdo v Kině neviděl film Na kole za svobodou (aneb Bristol Bike Project, 18 minut), najde ho zde: http://www.vimeo.com/9469007

    A stále trvá výzva od režiséra tohoto dokumentu k podepsání PETICE na podporu Abdula Azize, který ve filmu vystupuje a kterému nyní hrozí odmítnutí statusu uprchlíka v UK a deportace zpět do Afghánistánu, kde mu hrozí smrt: http://www.petitiononline.com/A1359943/petition.html . Podpořte ho, má to smysl...

    A pokud jste film viděli, neváhejte připsat pár slov a pozdrav z ČR pro britské úřednictvo;)
    TADEK
    TADEK --- ---
    id HYNEK shani odvoz na Freeze z Prahy dnes mezi 13-15. tel 607.249.856 prip. ja do posty... diky.
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    nabizime zitra dopoledne lift na freeze z Brna, zajemci posta plz
    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    poptavam 3 mista kolem 23.00 z prahy
    tel. 777 188 108
    E2E4
    E2E4 --- ---
    id MONONO má 3 msíta v autě, cca 20.00 Smíchov
    tel. 774 198 795
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    Freeze fest ve vojenském prostoru Milovice slibuje kulturu jinak | Mediafax.cz
    http://www.mediafax.cz/kultura/3098195-Freeze-fest-ve-vojenskem-prostoru-Milovice-slibuje-kulturu-jinak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam