• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    TYCZKA: ..ja se po tobe taky shanel a nenasel.)...pobihal jsem ruzne vsude mozne i v dodavce jak rika barca, tam sem se v patek peken upravil teda:)
    Hral jsem v sobotu od 21:30... tancicih lidi byl plnej dom, tak snad to bylo dobry:)
    BARCIA
    BARCIA --- ---
    TYCZKA: paril v dodavce a pak na baru :D
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    KOSMEN: kdes tys byl vůbec celej víkend zmizelej? hrál si? sem tě vůbec nepotkala...
    KOSMEN
    KOSMEN --- ---
    TYCZKA: jim domluv sarko nahradou kurz kvatlitniho nezrizeneho chlastani. Kurzem je provedu ja s Hany:)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    TYCZKA: neee, zrovna oni, kteří z toho měli fakt upřímnou radost a těšili se.. pech :(
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    HANYONLINE: víme, nestihli to, pže kiteři odjeli v neděli děsně brzo...řešim náhradu...

    škoda škoda...
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    TYCZKA: Nevíte jak si vítězové užili kurz kitování? Celkem by mi zajímalo :)
    ABU
    ABU --- ---
    GULAZ: ono se to da domyslet, ale ja akusticky nastroje nemel v planu... natoz "bici k dispozici vsem" .-)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ABU: zalezelo kdo za tim sedel. Obcas se to moc poslouchat nedalo, nastesti ne moc casto, Precenejn kdyz das bici k dispozici vsem, musis pocitat s tim, ze ne kazdej je rytmicky nadanej...
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    jeden z vítězů bojovky se svým dílem :)


    a dáda v Asiku :D


    zbytek fotek here :)
    http://picasaweb.google.com/Fontan.Martin.CZ/201009FreezeKolouch#
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TIP: Viděli jsme nějaké takové postarší lidi ve fábii, kteří se ptali "kde je to vinobraní". Zpětně viděno, jasný čórkaři. Teď lituju, že jsme je neposlali někam do polí.. :(
    MASOO
    MASOO --- ---
    bylo to lehce monotoni, ale stavila sem se 3x vzdy na nejaky cas a bavilo me to
    ABU
    ABU --- ---
    KILAN2: jde o lidi, co se sesli..ja treba musel z duvodu co pises a kvuli zivejm perkusim mimo rytmus utyct :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ci pičo já uplně zapomela na tu zlatou vařečku :DD je pořád v krosně :DD
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    TYCZKA: super! vubec sem necekal,ze kdyz bude hrat dohromady deset lidi,ze se to bude dat i poslouchat:)
    KILAN2
    KILAN2 --- ---
    ABU:jam i prez uspech dani dohromady trochu technoidni reptice mno)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    jak dopadl machine jam??
    ABU
    ABU --- ---
    KILAN2: jj, to vim, urco! ale asi se to posralo... .)
    no solidni, tak to me mrzi, ze se takova nalada nepromitla aspon na chvili i do jamu :)
    KILAN2
    KILAN2 --- ---
    ABU: myslim ze to nahravala mala slecna od dubstepu. mimochodem pak vystrihla jeste paradni sonarovoambientni liveko v nedeli rano na freak.jen jsem ho asi posouchal sam)))
    ABU
    ABU --- ---
    SHAMI: nojo, kamerka...tak super .-)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    Vsem kteri investovali svuj cas a penize aby mohli byt soucasti tohohle setkani diky moc!
    jedina vec kterou by chtelo poresit, aby se v noci tak moc nekalilo, aby workshopy mohli zacit jiz dopoledne, protoze v osm vecer je uz tma :-D
    jinak paradni chillout na nej miste pro podobne akce...
    SHAMI
    SHAMI --- ---
    OTZ: bude ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam