• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    KILAN2
    KILAN2 --- ---
    9:11 vlozte kocku
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    co to od 09:11 po ohňomilce? líbit!
    YouTube - freeze fest / milovice / 2010 /
    http://www.youtube.com/watch?v=FspS6cwy45A
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    CROME: moje posledni cigo prece.)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    jenom připomínám tuhle FREAK FOTO soutěž!! Zatím se toho sešlo dost málo a je to škoda, ceny jsou podlě mě docela parádní :) Jsem koukala na spoustu fotek a kandidátů je tam teda dost :)


    SHAMI
    SHAMI --- ---
    jeste jeden zlatomiluv cut..
    YouTube - freeze fest / milovice / 18.09.2010 /
    http://www.youtube.com/watch?v=FspS6cwy45A
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    XCHAOS: ale ty dekorativni jehlany z toho byly pekny. kazdopadne pouzivat to jako stan bych si za vetru asi nelajsnul..

    priste by mozna nebylo na skodu udelat latriny na vice mistech a v trochu vetsim luxusu. snad napresrok dovalim driv abych prilozil ruku k dilu.

    co se lineupu tyce tak nejaky hruby obrysy by mohly byt dany, ale libi se mi napad ze by byla z druhy strany haly kde byla projekce velke bila nadepsana plocha a lidi by si tam dopisovali sami svoje akce ktery by se vylihly az na miste.
    SHERY
    SHERY --- ---
    já postrádám TERMOSKU na čaj - zůstala na ve skladu za infostánkem - v neděli jsem se tam už bohužel nestavila... :( tak kdyby někdo náhodou věděl, tak se ozvěte. díky
    AFRE
    AFRE --- ---
    našel jsem na work kempu dálkové ovládání od auta... v místech kde byla PSystage a na work kempu bar a sound.... pokud někdo postrádá, ozvěte se...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    XCHAOS: co se s nim stalo?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak můj dřevodóm mě po nezdaru tuto sobotu totálně frustruje a nebavím, jsou z toho samé třísky a tak, je to i celkem nebezpečné, se mi zdá ... a popravdě, mám tendenci nabídnout ho příští rok na Freezefest, že by se zapálil během fireshow... za cenu materiálu :-)
    CROME
    CROME --- ---
    TYCZKA: Tyvole Olinka zase neco bali :)
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    TYCZKA: čůrám smíchy :D hlavně nad podobiznou Hozyho :DDD
    MIGUELE
    MIGUELE --- ---
    TYCZKA: hahah, slušná retuš.)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    koloušek v aspiku trochu doplněn fotošopem, abysme byli všichni, vás zdraví :))
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Pls kdybyste se někdo rozhodl pomoci s úklidem, tak pls všecko do pytlů a ty potom stačí dát do budovy jak byl mapping - bioplaneta to odveze...jinak ve čtvrtek dopoledne máme stále dvě místa! :)


    díky moc!!
    ABU
    ABU --- ---
    darkina | FreezeFest2010 – rajce.net
    http://darkina.rajce.idnes.cz/FreezeFest2010/
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    DLOUHA_POTVORA: souhlas :)
    CMAN
    CMAN --- ---
    lineupy chybely... pak mela kapela prazdnej stan pritom by treba naky lidi prisli dyby vedeli za tam je od do...

    pidiletacek ekologicky nezatizi a vejde se do kapsy...

    mohlo to bejt...

    ale dyz dela vsecko pet lidi takse divte...
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HANUMA: jojo, to by bylo asi nejlepsi
    KILAN2
    KILAN2 --- ---
    bylo toho nejak moc.a kdyz vypadl proud myslel jsem ze misto vytvareni lineupu si opecem tak leda burty u ohne

    priste ty rozpisy musi byt videt)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam