• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    dela se na tom. lineupy budou co nevidet
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    ja teda nechci moc kibicovat, ale mozna by byl na miste lehkej update webu a ostatnich propagacnich kanalu (hlavne ohledne programu), jinac se na to bezny navstevnici za 250 tak leda vyserou
    MARZER
    MARZER --- ---
    když smradlavej přelidněnej O2fesťák o hovně stojí 1300 tak mě pade navíc za Nejlepší fest ve česku vůbec nevadí;)
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    tenhle festak stoji i za 500 myslim že letos se chysta každej koho znám i neznám hodně stoupl freeze do podvědomí lidí dobrá práce
    OMRI
    OMRI --- ---
    SUOTAM:
    TYCZKA:
    oka diky :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    špatná zpráva:

    nový podnájemce Milovic nám zvedl nájem pozemku a jelikož se tak stalo na poslední chvíli a nemáme čas shánět jiny prostor, prosíme všechny návštěvníky ať daj o 50,- navic, aby festival mohl proběhnout.

    tudíž vstup se zvedá na 250 ,-
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    OMRI: u nas misto na tohle je .. at mi zavola , dej mu cislo
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Motýl na stěně
    štěně v krabici
    bláto na nohou
    barvy tančící
    sesterský duo Ker a Sju z Oipooik familie budou malovat světadivy, sny a představy,
    co zalezou vám do hlavy


    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    Máme letáky k roznosu a plakáty k výlepu.
    Kdo všechno můžete a chcete distribuovat, tak se mi prosím hlašte.
    Na předání se dohodneme v poště. Přes den k zastižení: Žizkov, Budějovická, odpoledne po dohodě v širším okruhu centra.
    Děkuji :)


    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    OMRI: pripadne kdyby nemel cman ani kilan uz misto,tak mi napis, bude tam jeste mala stage ciste pro machine jam (loni to bylo na freak stagi http://www.youtube.com/watch?v=5C5FzBPqOfg ), s tim ze se nebude jamovat dva dny v kuse,takze tam pro nej urcite najdem misto
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    OMRI: s cmanem nebo kilanem2? :)
    OMRI
    OMRI --- ---
    od kamose: s kim ma dolmluvit?


    Mam kamaráda a ten má hudební projekt MimozeM, je to u nás nevídaná věc hraje živě z obrovsky sestavy analogovech syntetyzátorů (má kousky,ktery u nás nikdo nevlastní))))) vím že je pozdě ale jde nejak domluvit že by si zahrál, nic za to nechce, jde o dark ambient a hodně ponurý beaty, mylsim ze by se ti to líbilo, díky za odpověd a fajm horky dny
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    CMAN: no jestli chcete jeste nejake dalsi rocniky, tak ranveji se doporucuju vyhnout. to by nemuselo spoustu lidi kteri festival zatim toleruji rozdejchat...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ten by z toho byl asi nadsenej:)
    CMAN
    CMAN --- ---
    tak asi na ranveji ne?

    nebo at neco doporuci pronajimatel, koneckoncu je to jeho pozemek zna to tam nejlip
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    jeto zelezobetonovej barak..

    ale je to stejne pase, ted sem zmeril, ze je sirokej 7m a ten dom ma 10, takze budem muset vymyslet jiny misto..
    BEDUAN
    BEDUAN --- ---
    SUOTAM: na baraku... trochu bych se bal ty strechy vid , je tam myslim ipa a asfalt a tak , minimalne smrad, a bal bych se zaru na ty strese...pak az se to bude bortit jelikoz to vyhori muze padat na lidi ... no jeste bych se zamyslel, muze foukat a tak .. myslim ze by to chtelo bezpecnejsi misto ..

    jinak mi je to jedno a at to hori vid ale nechci mit zodpovednost za tohle ...

    TULEN
    TULEN --- ---
    pokud je zde nejaky nadseny zongler, akrobat nebo poulicni umelec ktery by na freeze festu rad predvedl sve umeni at uz v podobe vystoupnei nebo workshopu at se mi ozve do posty, na mail tulen@fireshow.cz nebo na telefon 774 90 50 77 a domluvime se co a jak. zonglerksy kout na freezu poskytne rad zazemi pro tyto aktivity.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    jsem:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (pokud to nejsi ty :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam