• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHM8: je to fatálně nepraktický. má to skladem id BOREC, ten o to jevil taky zájem, tak já nevím. tu plachtu si chci samozřjemě nechat, na příští progresivnější konstukci...
    SHM8
    SHM8 --- ---
    XCHAOS: tak mi to dej, nepal to .)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    ve středu odpoledne odjíždím do milovic z prahy a budu mít cca 2-3 místa v autě, tak se kdyžtak ozvete...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ahoj. jestli tam někdo v sobotu chcete vidět to pálení dřevěného dómu, tak budu ovšem potřebovat odvoz... já to tam nemám čím odvést (taky proto to chci spálit, že ... že je to neskladné a nemobilní)
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    hm mozna to sem tak uplne nepatri, ale nejedete nahodou nekdo v pondeli do Milovic stavet ci cokoli s jednim mistem v aute? kdykoliv...
    kdyztak posta dik
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    YYUGH: jj bude veganské bistro :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    wonderland stage bude disponovat timhle jidlem.
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    možná blbej dotaz, ale pro mě existenční ... bude tam možnost najíst se vegansky?Jedu tam poprvé, takže netuším co můžu čekat ...
    KORNY
    KORNY --- ---
    Kdyby se ještě někdo na poslední chvíli rozhodl darovat časopisy, nebo knížky pro knihovnu, může tak učinit na šatně klubu Cross do 15. září.

    Šatna je otevřena pouze ve večerních hodinách a prosíme pouze darované kousky, díky!

    thx dědek, skřítek a spol.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    dneska odjizdim do milovic a pravdepodobne uz tam zustanu.

    kdyby mi nekdo neco potreboval,tak budu na telefonu. 608933343
    RACHETIK
    RACHETIK --- ---
    nejedete někdo v pátek kolem šestý na otočku do prahy ještě? Botřeboval bych odvézt... kdyžtak pošta, dík...
    AFRE
    AFRE --- ---
    AFRE: vrtačka vyřešena
    AFRE
    AFRE --- ---
    V sobotu ráno začínáme stavět naši poslední instalaci tohoto léta v rámci workcampu. Pokud by někdo z vás, měl chuť a čas nám pomoct hlaste se mi prosím do pošty. Práce to bude rozhodně pestrá a zajímavá. Káždá ruka navíc nám velmi pomůže. Budeme realizovat multimediální interaktivní tunel, a jako vstupní bránu bambusový maják. Nářadí a všechen materiál bude na místě.

    Stále však nemáme elektrickou vrtačku (ideálně s příklepem) na zavrtání kolíků do betonu. Pokud někdo můžete zapůjčit ozvěte se prosím.

    Uvnitř tunelu budou různé videoinstalace a projekce. Máme domluvenou spolupráci s několika umělci, ale pokud by někdo z vás chtěl přispět něčím zajímavým do interiéru, určitě se nám ozvěte.

    Tento návrh je jen hrubý nástřel, jak může náše stavba vypadat. černobílý tunel je jen z poloviny vymodelovaný.

    ukázky našich ostatních projektů na http://www.bambooelement.cz



    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    uz se v tech letacich zacinam ztracet:)
    HEAVYN
    HEAVYN --- ---
    WICKPICK: pozor to je trosku zmatek, to co jmenujes je den pred freezem v klubu K4 v celetny jako jakysi warmup, na freezu budou Tabor radosti a to co je na tomdle letacku dole
    http://www.arkham.hys.cz/freezeweb.jpg
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    nemam rad dubstep. :-)
    ale privezt na freeze Origami Galaktiku a Do Shashka?!!! komu mohu potrast pravici?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Bude Freeze Fest taky vypadat z vesmíru takhle ? (satelitní snímky Burning Mana :-)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    spam:

    kdyby se nekdo uz nemoh dockat prace, tak mi zejtra prijede ve dve kamion bambusu a budu potrebovat jeste nekoho na vykladku. kilo na hodinu, vic info v poste. dik!!

    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    [ DUBSTEP GATHERING STAGE - FREEZEFEST 2011 / festivalfestival / 16.9.2011 / CR - Stredocesky kraj - Milovice - Boží dar ]

    Nápad "velkýho rande" djs, producentů, organizátorů, soundsystémáků, cz labelů a další havětě obalené milovníky tohohle stylu napříč naší republikou volně navazuje na proběhlé "dubstep allstars" akce v pražském Crossu. Myšlenkou je dát jednou ročně zázemí větší akce, určitou medializaci a hlavně prostor k osobitému hudebnímu vyjádření širšího spektra aktivních lidí v dubstepové komunitě, kterým bude stát za to dojet a zahrát na vlastní triko... Smyslem je udržet kontakty, nasdílet zkušenosti & rozšířit si obzory, vyslechnout ostatní kámoše, decentně poprasit a hlavně tím vším přátelskou cestou pobavit a basičkou potýrat publikum. Těšit se tak můžete především na dotaženou stage vyzbrojenou masivním soundem a nápaditými vizuály, ze které zazní, doufejme, pestrá směska různých subžánrů tohohle rychle se rozpínajícího stylu.



    FOTOGALERIE Z ROKU 2010
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam