• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    DUB
    DUB --- ---
    VIRUS31: si ho nevsimej to je nakej typ co je zvyklej z ticketportalu na skupinovy slevy, videl napis festak tak si myslel jako na summer of love ze bude slevicka.
    to ze tady makaj lidi od soboty na workcampu ani nezaregistroval a den pred festakem pise ze by bral spis dobrovolniceni, wtf
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    CHINOXR: o free lupeny byla vcera soutez na Radiu 1. stacilo spravne odpovedet na otazku "z ceho se zaplati freeze_fest?"
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    No a kolik by to podle tebe melo stat na prvni vecer? A jak by meli organizatori "vyhnat" v sobotu ty, kdo nemaj listek na sobotni vecer?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    pocitam to tak ze je na hovno uctovat celou cenu kdyz tam clovek s partou kamosu chce na jeden den ... takze asi tak
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    ve vice lidech to stoji stejne jako jednoho ne? .. kazdej plati 250.. nebo jak to pocitas?
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    VIRUS31: no samo ale nejaky dobrovolniceni by jsme brali spis , ono ve vice lidech je to docela palka
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    CHINOXR: a nechces radsi prispet na festival????
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    cuz, nevite nekdo o free lupenech nebo sleve? jede nas hodne - odmena jista
    XAKROO
    XAKROO --- ---
    MILLY:
    Jestli jseš zrzka a skladná, tak můžeš spát u mě. :D
    MILLY
    MILLY --- ---
    PELICULIAR: :-D Fajn, už si nepřipadam tak bláznivě...... No, ono neni těžký se tam seznámit s lidma- to už vim... .-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    No jako já tam znam taky jen pár lidí takže sme na tom stejně ;)
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    MILLY: Ahoj, i já tam nakonec asi pojedu sám a spíš tam nebudu znát nikoho. Přátelé co se na Freeze Fest chystali postupně odpadají. Jinak to mám jako KALTY ... :-D
    MILLY
    MILLY --- ---
    KALTY: Mno, já uvažuju, jestli tam vůbec jet...- jakož ráda bych, předloni to bylo skvělý, ale vpodstatě nikoho tam téměř neznám podle toho seznamu přihlášených na akci tady... a pokud bych jela, nechci s představou, že tam budu sama. Možná je teda blbost uvažovat o tom, že tam pojedu, ale zároveň i výzva...., tak ještě uvidim. Ráda bych dobrovolničila. (už jsem se přihlásila nějak) A nepředstavuju si, že bych tam chlastala- telefon mam (takže světlo) a místo bydlení jsem snad schopna si zapamatovat.. .o)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Budu rád když najdu ten svůj ;)
    KALTY
    KALTY --- ---
    MILLY: no to seš odvážná ;) já si taky beru stan pro tři a sem sám ale přeci jen nevím jak moc se řachnu a pak se potácet do cizího stanu bych asi nedal ;)
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    ahoj, zitra jedu nejspis mezi 6-7 (zitra se upresni) mam 3 volna mista. Pojedu z Modran, a muzu nekoho nabrat na cernaku.
    MILLY
    MILLY --- ---
    Tak jo..., kdyby měl někdo jedno volný místo v autě z Prahy do Milovic na zítřek- vpodstatě kdykoliv během dne (od poledne dál nejlíp, ale možno i dřív), byla bych vděčná.... ;-)

    Hm, a taky by se mi hodilo místo na spaní, kdyby bylo někde nějaký malý- nechce se mi brát stan a spát v něm sama.. :-) Ráda bych se socializovala, i když tam asi moc lidí nebudu znát...
    MARCHELKA
    MARCHELKA --- ---
    už je to tady jak na spolujizde...ale stejne nabízím jedno místo z Tábora (jih) v pátek kolem 15.00 (možný i zpět)..pošta
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    prosim prosim, nemate nekdo 2 volny mista dnes pozdeji vecer?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam