• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BERRY: kdyby to dali obracene, tak to hraje primo na detskej koutek
    TULEN
    TULEN --- ---
    BERRY: protoze by jsme nemeli zadny zazemi na vystopeni a auta ktery tam museli stat. takze proto sme to nakonec otocili proti. ktrome toho sem nikdy nerekl ze budeme stat tak jak pises, ale mlvil jsem o tom jako o jedne z moznosti.
    BERRY
    BERRY --- ---
    CMAN: s tou žongl. stagy nevim co je to pak napadlo obrátit na nás, když potom co přijeli sem se snima dohodnul, že to daj obráceně :/
    BREBER
    BREBER --- ---
    ATYKIN: takove ouzké širší s červenými nožičkami se povalovaly v okolí okodombaru při úklidu, ale kam přišly nakonenec nemám tušení
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    CMAN: ja myslim, ze to bylo kvuli spacebaru, asi zaplatil sponzorskej balicek :)
    CROME
    CROME --- ---
    ja byl evidentne uplne nekde jinde
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    Byl jsem po dvou letech a zadna velka zmena. Pres den jsem toho bohuzel moc nestihnul, ale pusobilo to barevne a rozmanite, to je alespon pro me ta lepsi stranka. Vecer, a v tom jsem uz asi paprda, i kdyz na to jeste nemam vek, jsem hodne postradal vetsi variabilitu hudebniho vyziti. Nefrcim moc na novejch elektronickejch trendech a nevadi mi, jenze bych mel mit trochu na vyber. V centru arealu jsem v nejednu chvili poslouchal z dub stage nejaky trhani na kusy, z freak stage depresivni temnotu a z galerie zbijecku. Chapu, ze dneska je kazdej dj a chce se predvest, ale z myho pohledu na tom freeze hodne trati. Tyhle kompromisy totiz vetsinu lidi akorat vyzenou a pred kazdou scenou se pohupuje akorat banda skalnich fanousku a kamosi vod fochu.
    Kdyz k tomu jeste pripoctu juggling a okodom, na par metrech ctverenich bylo 5 systemu, ktery uprosted deni vytvarely tu nejsilenejsi zvukovou kakofonii. V tom byl Czechtek, dramaturgove prominou, hudebne milosrdnejsi a pestrejsi.
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Ztratila jsem dioptrické brýle, kdyby nějaké někdo náhodou našel, ať se prosím ozve.
    N_I
    N_I --- ---
    crome / neboj bude to dal teknival...jak to tak vypada..
    jen by to chtelo omladit ten line up jak rikal tip :]]]]
    pac to byl samej starej paprda..;]]]
    CROME
    CROME --- ---
    co blbnete lidi, Freeze snad neni nejakej speed stop pro starsi a pokrocile ne?
    Teda v to doufam.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    CMAN: pres den ticho na celym festu nemyslis vazne ne? min me by si tim velmi nasral!
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    CMAN: NO v tom případě tedy jít za konkrétnímy Djs a ne že to je chyba freezu ne? :)
    DYS_X
    DYS_X --- ---
    CMAN: hold blby rozmisteni stagei co dodat
    CMAN
    CMAN --- ---
    DYS_X: hele v klidu hlavne se neurazej, zonglovaci stage super program nic proti tomu ale nechapu proc neni dopredu naka dohoda co by eliminovala vznik tehle problemu, jinak fakt nic proti vam...
    CMAN
    CMAN --- ---
    HANYONLINE: no dyt u nas sem to taky neukociroval... prisly k nam holky - budeme hrat divadlo muzou ty djs prestat hrat? (djs meli ve stanu cca 4 tancujici lidi), djs jo ok neni problem...

    a tucalo to furt...

    KILAN2
    KILAN2 --- ---
    s tim dennim programem je problem. my delali kapely a nikdo na ne neni vlastne zvedavej. pro priste si beru ponauceni ze tak do 6sti nema smysl delat vubec nic. krom bojovky.
    DYS_X
    DYS_X --- ---
    CMAN: jestlize funku rikas rychta tak ti pane nevim jo mas pravdu zonglovaci stage mela 4 kw
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    CMAN: a když se oběhnou všechny stage ať se to vypne a jen co se to vypne tak si to po par minutách zase rozjedete je v pohodě ???
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    CMAN: jo pravda, nějteré formy těch ártů potřebujou být i slyšet :)
    CMAN
    CMAN --- ---
    SUOTAM: nojo to me bylo od zacatku jasny ze to nebudou 2kW a ze to pojede nahlas a nonstop

    ale i u nas bohuzel rychta nonstop

    vim ze nejsem sam komu tohle vadi bohuzel sem sam kdo to rekne nahlas...

    N_I
    N_I --- ---
    bezva policajti sou nakonec kamaradi..:]]]
    MASOO
    MASOO --- ---
    ad policie a dejchani - kdyz clovek prisel po svejch, nechteli doklad, dali, poradili "slecno, to je v pohode, hodinka a muzete jet" (0,10 jsem mela)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam