• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SUOTAM: no a je mozny jeden ten hangarek zarezervovat na ten chillout i kdyz nestiham porcovacku?

    mno to "dame dohromady" byla trochu nestastna formulace, myslel sem to spis jako ze kdyz nevyjdou jedny, tak budou druhy a mozna sem taky chtel ty lidi tak trochu nalakat a pak je opit aby na to zapomneli :-)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    HARVIE: aha, ja si pod pojmem "dame dohromady 2 az 3 reprosoustavy predstavil, ze byste tam radi postavili x Kw stenu..

    to co popisujes tam je samozrejme vitano.. jsou tam na to idealni takovy maly hangarky. (garaze pro liazky)

    psytrancovou stage delaj letos komplet Hedonix.

    a co se piva tyce, to se musim domluvit s ostatnima, ale spis ne,protoze by na tom tratily ostatni stage, ktery se z baru zivej.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SUOTAM: BTW je problem tam mit pipu a par sudu piva z chynskyho domaciho pivovaru prakticky za nakupku? Ale chapu jestli chcete mit bary pod kontrolou...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SUOTAM: Hele to si trochu vytrh z kontextu... Nemyslel jsem stage "stage", ale stage "stanek pro pokec s par kamosema", kde by byly eventualne nejaky workshopy, prezentace hackerspacu, a kde by si pripadne sprateleni zacinajici DJs mohli zahrat na aparature, ktera by zhruba odpovidala tomu ze si nekdo pusti vic nahlas autoradio... a pres noc by se treba vymyslel ten chillout, protoze by tihle zacinajici djs stejne kalili :-)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    BTW... chysta se letos nejaka epicka psytrancova stage jako predposledne, nebo jenom pricmrndavacka v sapito jako posledne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    presne tak
    CMAN
    CMAN --- ---
    je tam spousta mist ruznejch po lese a podel cest kde si muze kdokoliv jit a udelat si nakej tematickej vigvam...

    freeze nema bejt o nakejch velkejch 5ti stejdzich ale spis o vicemnoho takovejhle mensich stanovist a stanku (nemyslim stanku se zradlem :)

    proto je ta velka porcovacka pac tam kazdej muze si to svy stanoviste jakoze zabrat :)

    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    Kua nejaky ambient koutek, chillout tam tusim jeden rok byl ale nikdy jsem tam netrfil nebo se zakecal po ceste :)) nebo cajovna mi tam tak 3 roky chybi... Jsem za !!!
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak pár vegetariánů by se našlo..:) ale chápu, že určitý známý firmy jsou preferovaný..
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    RUDOLF: no my tam chcem hlavne stanku co nejmin.. takze za me asi ne. leda by po tom tady nekdo vyslovene touzil.)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Už jsem tu hrůzu mazat nechtěl. Navíc je to hotkarot.. Dej mi noci spočinutí v libezném tvém klíně. Hlavně dejte vědět, loni prej nebyl zájem.
    CMAN
    CMAN --- ---
    o láasce prdvý
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    mrkvý:D
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Zdar, nechcete tam hotkarrot stánek s mrkvý v rohlíku?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    OTZ: kino bude


    IOT_JH: ted nevim jak myslis tu otazku, napr kdyz ho Harvie udela,tak bude.

    jinak k tomu brmlab atd, samozrejme se da domluvit naka kooperace,ale na dalsi samostatnou stage uz neni misto
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    SUOTAM: Zatemneny a odhlucneny stan s madracemi by nebyl?
    OTZ
    OTZ --- ---
    S_TEJK: tak zrovna politiku bych do tohohle vůbec netahal. tady jde přece o to, co kdo umí a chce předvést a myslím že tyhle "značky" toho umí dost. mj. jsem slyšel, že snad ani kino nebude..?
    RFK
    RFK --- ---
    S_TEJK: politicky dezorientovaní.proč bych se měl politicky orientovat,když mi jde jen o to,aby se lidi chovali (xobě samým,i qostatním)lépe?

    ..ruku na srdce.politickou orientaci,kterou předkládáš ty bych též nazval deklíkem,hezky lakovanym,polepenym hustejma samolepkama ale i přez to ,když ho odklopíš,tak pod nim,je zase jenom díra plná hoven.:)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    OTZ: no je je jednou zazil na jedne diskuzi (o ACTA) a bylo to z casti docela zlo (nektery z nich byli uplne politicky dezorientovany, vic nez technari a to je co rict ;)
    OTZ
    OTZ --- ---
    škoda, zrovna brmlab bych na freezu uvítal..a asi nejen já
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    jen bych poupravil, nebyl vstup 400,ale 250 a jak ctu pod tema fotkama

    "BTW... Pokud budou lidi, tak bych osobne nebyl proti tomu udelat letos multikulturni ministage agregujici znacky Kyberia, BrmLab, ProgressBar a Arachne Labs :-)

    Kdyby to vyslo, tak v zasade dame bez problemu dohromady 3-4 reprosoustavy, 3 projektory, pipu na pivo, 2 agregaty (i kdyz na freezu agregaty sou, takze staci prodluzka), plachty, grill a dalsi veci... nebo se muzem slozit na pujceni celyho stanu...

    I kdyz ja si dlouho brousim zuby na zrizeni zatemneneho stanu s matracemi a ambientni hudbou..."

    tak to urcite nepujde.. stagi mame dost. co se stanu s matracema a ambientni hudbou tyce, tomu se nebranime.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam