• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    OTZ
    OTZ --- ---
    SUOTAM: a když po svým psovi seberu hovínko do pytlíčku, tak ho vzít můžu?:))
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    tak dreva bude 15 tun. sice trochu mix vseho, ale muzete s tim pocitat
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    mám tu plakáty na výlep. kdo by chtel pomoct, tak se mi ozvete do posty, podle toho kolik rozlepite, tolik dostanete vstupu:)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    postupne to tam davame
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    SUOTAM: SUOTAM: možná by bylo dobrý tyhle informace dát i na web, přeci jen ne všichni kdo jede na Freeze je na nyxu a ani tak ne všichni si to tu čtou
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    jinak pri odjezdu navstivte stanek Drop-Inu, bude tam mimo jine moznost otestovat si hladinu alkoholu v krvi.. loni prislo o ridicak asi 30 navsteniku, tak at nemaj policajti zas takovy zne :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    NAKEA: prvni urcite ne, jen tady na nyxu jich je nekolik..

    kazdopadne neni to zakaz,kdo nemuze nechat psa doma,at si ho vezme sebou,ale at se o nej stara..

    bohuzel smlouva s majitelem je dost prisna a za kazdy hovno mame pokutu..
    NAKEA
    NAKEA --- ---
    SUOTAM: jeé, s toho bude první festival kam nesměj zvířátka :)

    DLOUHA_POTVORA: tady je na místě slogan "vaše hovna naše radost" :))
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    SUOTAM: ach, to bude veselé pondělí, už se na to moc těšíme :))
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    PROSÍME VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY, ABY SI SVÉ ČTYŘNOHÉ KAMARÁDY NECHALI POKUD MOŽNO DOMA. V PROSTORU SE NORMÁLNĚ HRAJE PAINTBALL A TUDÍŽ TAM PO NÁS NESMÍ ZŮSTAT JEDINÉ HOVNO - TZN ČIM MÍŇ PSŮ NA FREEZU BUDE, TIM MÍŇ HOVEN BUDEM V PONDĚLÍ ZAKOPÁVAT.
    DĚKUJEM !
    113KW
    113KW --- ---
    Zdravím příznivce Freeze Festu, pokud vás zajímá nakouknout do historie festivalu, můžete se podívat na dokument z roku 2009 ... http://vimeo.com/41500540 . Tehdy se mi podařilo domluvit s -dnes již neexistující- TV Public aby mi do dokumentu poskytli také materiály, které natáčeli oni pouze za to, že se objeví logo jejich TV v titulcích. Pravda je, že jde POUZE O MŮJ pohled - není to oficiální propagace vycházející od organizátorů. Prostě fanouškovský dokument, vzniklý z radosti nad aktivitou ostatních. Snad se někomu dnes bude aspoň trošku líbit nakouknout do minulosti...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    zejtra kolem jedenacty jedem na misto. kdyby tam nekdo neco chtel, tak se muze pridat
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Další zajímavý projekt chystá Jana Polášková.

    Půjde o obnovení explosionalistického konceptu Vladimíra Boudníka - náhodné a spontání vytváření obrazů, založené na pricipu hledání podobností a jejich zvýrazňování.

    portfolio ostatních prací: https://picasaweb.google.com/108756569579480293788

    Screen shot 2012-08-23 at 3.37.36 PM.png (1074136 B)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    fb stranky knihovny, kterou letos na freezu potkate

    https://www.facebook.com/pages/Librarium-Mobile/424765287566540
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    SUOTAM: neasi .)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    D_B_M: tak nezapomen presovac:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam