• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGOON: jak to vypli tak sem si taky rikal ze by mohli aspon neco vratit (prijel sem v sobotu v 8 a platil 250 coz me trosku prekvapilo)... pak to ale zachranila fire show a za chvilku to zase pustili takze myslim ze neni duvod proc vracet byd jedinou korunu....
    DRAGOON
    DRAGOON --- ---
    nejsem sam kdo bude chtit zpatky cast vstupu..
    DRAGOON
    DRAGOON --- ---
    tak by se mu melo dat min penez, nedodrzel smlouvu..
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    DRAGOON: no jasne, ze vi...pronajimatel objektu!

    teda krom asi tri vypadku centraly...
    DRAGOON
    DRAGOON --- ---
    uz vime kdo a proc to tam vypinal?
    STICK
    STICK --- ---
    fotky/videa/reporty/ztraty nalezy davajte plz sem: http://piratepad.net/freezefest2012
    MAWOO
    MAWOO --- ---
    Ciao, schanim odvoz na freeze, idealne hned z okoli letne, hradcanske apod., tel. 736438581 a pripadne taky odvoz zpatky do prahy nejak po pulnoci bo brzke rano...diky, lucie
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Krásné dobré odpoledne, také sháním 1 volné místo z Prahy po 20 hodině večerní .. klidně i v 1 ráno . Na net už se nedostanu, tak stačí prozvonit číslo 724 861 869 :-) Vřelé díky.
    Krom příspěvku na benzín mám pro posádku auta připravené domácí sushi :-)
    Sabina :-) !
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    tak to sem taky hodim no, odjezd z praglu cca za dve hodky smer freeze, mam dve volny mista, kdyztak posta :)
    HABANERA
    HABANERA --- ---
    Ahojky, pojedu dnes na freez, odpoledne nebo večer, ještě nevím, každopádně pojedu z Řep, Praha 6, můžu někoho nabrat třeba na Zličíně. Tel: 777 836201
    DRFEFEDEBILL
    DRFEFEDEBILL --- ---
    Ahoj, schánim 1 místo v autě v sobotu po devátý (večer) z Prahy. Pošta nebo 737656768

    Díky všem
    VITEX
    VITEX --- ---
    Achjo, ze ja vul nejel na kole. Uz jsem tam mohl byt trikrat :(
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    :)))

    Ministerstvo zcela zakázalo prodej a nalévání tvrdého alkoholu - ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ministerstvo-zcela-zakazalo-prodej-a-nalevani-tvrdeho-alkoholu/840450
    IZSTVOCH
    IZSTVOCH --- ---
    WADER23: done.
    WADER23
    WADER23 --- ---
    IZSTVOCH: Ahoj, ja bych jedno misto bral
    FOOPA
    FOOPA --- ---
    znamym vypadl odvozna freeze, kdyby nějake dobra duša měla miisto v autě, dejte vědět, diky
    OSIP
    OSIP --- ---
    nema nekdo 2 mista zejtra dopoledne? do posty, dik.
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    pojedu na freeze kolem 16:00 z podoli prazdnym autem,muzu nekoho,nebo neco nabrat
    AMANES
    AMANES --- ---
    FATBEAR: přesně to se mi vybavilo, když sem to psal, mám to holt špatně zafixovaný a před očima to vidim s tvrdym.... smazáno
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ahoj, nejede nekdo dnes odpoledne/vecer odnekud z prahy-vychod? celakovice, lysa, zelenec, h. pocernice.. jsem jeden kus a hubenej. kdyztak posta, diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam