• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    SHAMI
    SHAMI --- ---
    INK_FLO: a zvukove byla freak st. take krasne silna.. dik vsem .)
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    E2E4: jasne, ale mam pocit, ze tam jsou docela velke protesty v ramci obce, takze to s tou vystavbou nebude tak horky

    mimo to ta firma, ktera to ma ted v najmu mi vubec prijde docela divna. Ihned po freezu zmizel dosavadni jednatel, zrejme i s nasi kauci :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TWILIGHTZONE: no o Milovicích se dlouho říkalo že tam "něco bude" a že tam už žádné akce nepůjdou dělat.. naposledy ta solární elektárna.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    KOOTCHA: já jsem byl jen na páteční noc, takže jsem si uchoval asi hezčí vzpomínku, než kdybych to viděl třeba v neděli ráno :-)
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    INK_FLO: no na mě to spíš ve finále působilo jak smeťák :)
    VOTA
    VOTA --- ---
    Díky za výbornou akci a přeji organizátorům, aby vše dobře dopadlo ...
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    E2E4: ja nevim, kde vznikla ta fama, ze to v milovich byt nemuze...

    impuls byl spis z nasi strany. Jednak se novy majitel projevil taky jako totalni curak a do ted nam nevratil kauci, na kterou jsme meli narok a jednak jsme chteli zmenu...ktera se nam skutecne vyplatila :))
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Z jineho soudku: jak je to vlastne ted s Milovicema? Uz je tam ta solarni elektrarna CEZu?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ještě musím pochválit náměstíčko s posezením pod ponorkou....vůbec to tam celé působilo barevněji a útulněji než v Milovicích
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    LAYUP: psy-chicky

    LAYUP
    LAYUP --- ---
    TOOMUCH: ty voe nepripominej mi to prosim.. 3 hodiny snaseni kulometny 230 BPM sbijecky v 9 rano fakt nebylo okay.. ten clovek musel bejt regulerne psychicky narusenej a pokud tam nekdo "tancil" tak taky.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    INK_FLO: "nová úroveň šílenství a děsu"
    WLADO
    WLADO --- ---
    Jestli ta "smlouva" byla alespoň trošku podobná těm, co byli na akce před Freezem... Tak byla docela sebevražda to tam vůbec dělat.... Ale jestliže jí dostali měsíc před akcí, tak už nemohl bejt čas hledat jinačí plac.... Asi takhle to vidim...
    Jináč výborná práce a nenechte se odradit neúspěchem a už vůbec né urejpanejma lidma ;-)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    TOOMUCH: adam freeland revival :-)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    THX_1138: jak hudebně silnější už to mohlo být? ta metal rychta kulometná kol 200 bpm na psýčku a zombies breaky v Okodomu, si myslím, že nálepku rychta by reprezentovaly zcela s přehledem :D
    EM303
    EM303 --- ---
    THX_1138: ja na nic nenaražim:) ani jsem tam nebyl, jen jsem si všiml že spousta lidí ve svém příspěvku "naráží" na psytrance stage. Tak jsme chtěl taky znát drby:)
    díky
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    DRAGOON: Bylo třeba na letácích napsáno, ať lidé sebu neberou psy, pokud to pujde. A že těch psů tam bylo spousta. Že tam nesmí zůstat jedinný hovno. A stejnak tam bylo všade nasráno.

    Ale neznamená, že bych organizátorům vyčítal, že podceninli situaci a nekontrolovali třeba auta, jestli tam náhodou nemají psa :D To by byla fakt prohibice nadruhou :))

    A myslím, že pokud by někdo napsal na leták nebo někam rozvěsil na net, že akce asi neporběhne jak má, že budou průsery. Tak myslím, že by si to i lidi rozmysleli a nejeli by tam.
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    DRAGOON: Blb kterej si sere do huby, to už je na jednoho chalapa trochu moc ne?
    KUHL
    KUHL --- ---
    EM303: za me - smrdelo to tam hovnama, a nejaky sverepi otcove tam delali ohen primo pod stromama - imo blbost. A hudebne nejslabsi..
    GREGI
    GREGI --- ---
    BARCIA: 15.9 23:19:15 dik:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam