• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BEDUANFREEZE FEST aneb KULTURA JINAK xx.-xx. 202x ?? !!
    FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK je festival, který je zaměřen na alternativní umění a neprofesionální uměleckou scénu. Tvůrčí svoboda je nabídnuta všem, a to bez zásadnějších hmotných či časových investic. Úmyslem je zapojit širokou veřejnost, neopomínaje studenty uměleckých škol, začínající talentované umělce, neprofesionály, nadšence ... vždy s důrazem na originalitu tvorby a vyloučení bezduchého kopírování aktuálních trendů.

    Více informací naleznete na našem webu WWW.FREEZEFEST.CZ
    rozbalit záhlaví
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ACIDSPIRAL: joo ten byl prisnej :-) lepsi nez od disneyho :-D to je fakt demence jestli to chtej zamalovat...
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    HARVIE:
    peetik | FreezeFest - Bratronice - 14.9 - 16.9.2012 – rajce.net
    http://peetik.rajce.idnes.cz/FreezeFest_-_Bratronice_-_14.9_-_16.9.2012#IMG_9019.jpg
    VKLF
    VKLF --- ---
    nenasel nekdo celkem tlustou zlutou mikinu s kapuci? vpredu sedivy napis: japan dry?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    TWILIGHTZONE: vyserte se na ne :-) ale je to zivotni lekce... dospeli co si hrajou na vojacky jsou hovada.
    ACIDSPIRAL: kacera jsem nevidel... neajaky foto? my delali tohle:
    Single File PHP Gallery
    http://photos.harvie.cz/index.php?sfpg=MjAxMi0wOS0wOC1GcmVlemVGZXN0X1dvcmtDYW1wLUJyYXRyb25pY2UvKio4YWJjODcwOTQ0OWU4MWRkYzJiNjYxZmRhNTZkOTJkYg
    skoda.... trochu sem do toho sel s tim, ze to tam bude na pristi freeze a kazdej rok by se to nejak rozsirovalo... jako to bylo v milovicich... ale bylo mi jasny, ze zaruky nejsou...
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    je to tam pocmarany jeste vsude mozne, jak byl brmlab, pak u dubstepu a pod
    ACIDSPIRAL
    ACIDSPIRAL --- ---
    TWILIGHTZONE: Nevim,kde vsude tam byli graffiti,me utkvel v pameti akorat ten kacer na vlezu+to vedle nej a pokud chce tohle premalovat,tak je to fakt KOKOT...koukali sme s kamosem na typka jak to tvoril a fakt super!
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    JAZZZ: :D dik az je zase uvidim tak si na tohle vzpomenu!
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    TWILIGHTZONE: vy se s nima jeste bavite? tak to klobouk dolu za pevne nervy :)

    LISTER: (Všimne si robíků) Co to tady sakra vyvádíte?
    RIMMER: Tomu se říká práce. Nečekal jsem, že to budeš znát. P - R - Á- C - E. Je to ve slovníku. (K robíkům) No tak! Malujeme, malujeme, malujeme, malujeme!
    LISTER: Ale proč malujou chodbu stejnou barvou jako předtim?
    RIMMER: Místo ocelově šedé ji malujou na vojenskou šeď. To se mělo udělat už dávno.
    LISTER: Podle mě je to úplně stejný.
    RIMMER: Ne. Ne, ne, ne. (Ukazuje na dva úseky na stěně) Tady ten kousek je už vojenskou šedí a tady, to je nemoderní myší ocelová šeď.
    RIMMER: Nebo že by to bylo naopak?
    LISTER: To je fuk, Rimmere. Je to moc pěkný.
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Najde se zde nejaky ochotny jedinec, ktery by jel do Bratronic premalovat graffiti?
    Honorar min. 500 plus proplaceni cestovnich nakladu.

    vice info prosim v poste.
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    SUOTAM: pecka!
    AFRE: samozřejmě celá instalace taky! abych nechvalil jen toho matouse za hudbu :))
    TWILIGHTZONE
    TWILIGHTZONE --- ---
    Ta nocni scenerie je bozi...!
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    ROBOOTEK: to sem skladal, puvodni zvuk z toho videa by dost desnej, tak sme tam nafejkovali tohle.)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    AFRE: ten hudebni podklad tusis co je?
    AFRE
    AFRE --- ---
    Bambufonomat
    http://vimeo.com/50225133


    Video natočil a sestříhal MagicM!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    pripomnelo...
    HBO - Na Stojáka - Karel Hynek - Pražák na vesnici - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ClTnzcBCI-c
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BANANABOY: proto řikám, "aspoň na tý straně od prahy to tak je" :)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: mno tak na základě zkušenosti z okolí Hořovic (tam bych se tomu ani moc nedivil) nařknout celé údolí táhnoucí se od Prahy až k Plzni je nefér a já se ozval. Tu Prahu ber jako malé polénko do ohně :]
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    O brdech byl dneska clanek na aktualne
    Budoucnost vojenských Brdů? CHKO s atomovým muzeem - Fotogalerie - Domácí - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2012/09/26/budoucnost-vojenskych-brdu-chko-s-atomovym-muzeem/
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    BANANABOY: půl rodiny mam z okolí hořovic a velký procento vesnic na týhle straně brd má komunistickýho starostu, tak jsem z toho takovej dojem nabyla. sorry teda že jsem se jako pražák odvážila mluvit o jinym regionu:))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    DLOUHA_POTVORA: samej bolševik tady jo ? ty jsi určitě z Prahy viď ?
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    HARVIE: v brdech je moc krásně... ale trochu bych se bála místních, je to tam samej starej bolševik, aspoň na tý straně od prahy to tak je. plus ten vojenskej prostor se teď bude hodně zmenšovat a uvažuje se o zřízení CHKO, tak nevim, jestli tam budou chtít zrovna tenhle typ rozruchu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam